Arifiye Belediyesi Eylül ayı olağan meclis toplantısı gerçekleşti

Arifiye Belediyesi Eylül ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nun başkanlığında gerçekleştirildi.

Başkan Karakullukçu yaptığı açılış konuşmasında; “ Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Geçtiğimiz günlerde 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutladık. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, vatanı ve milleti için canlarını ortaya koyan tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Bugün 2021-2022 Eğitim Öğretim yılının anasınıfı ve birinci sınıf öğrencilerimiz için uyum haftası. İki yıldır Pandemiden dolayı yüz yüze eğitim olmuyordu. Aşılanmanın hızlı olması, daha güvenilir bir ortam oluşmasıyla birlikte yeniden yüz yüze eğitim başladı. İnşallah bundan sonraki süreçte bununla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşılmaz. Ben 2021-2022 Eğitim Öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum. Aşı ile ilgili Maalesef Şehrimiz hala sarı kategoride. Bununla ilgili olarak çevremizi, yakınlarımızı aşı olma ile ilgili bilgilendirelim. Aşı olmaya teşvik edelim. İnanıyorum ki aşı ile birlikte bu Koronavirüs’ten en yakın zamanda inşallah kurtulacaz.” Dedi.

Arifiye Belediyesi Seyfettin Kubilay Kültür Merkezi Meclis Salonunda yapılan toplantıda, belediye meclisi gündeme alınan 5 maddeyi görüşerek karara bağladı.

- Adayorum, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.adayorum.com/haber/7731504/arifiye-belediyesi-eylul-ayi-olagan-meclis-toplantisi-gerceklesti