Genç Girişimciler TOBB Bilgilendirme Semineri’ne Katıldı

İki gün süre ile TOBB’da gerçekleşen bilgilendirme seminerlerine Sakarya İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mertcan Korkmaz ve icra komitesi üyelerinden; Bahtiyar Solak, Burak Arığ, Eray Sakallıoğlu, Reşit Şamil Dedeoğlu, Samet Tantan ve Zafer Bekdemir iştirak etti.

Girişimciliğin geliştirilmesi, kişisel ve kurumsal gelişimin artırılması, TOBB hizmetlerinin yakından tanınması ve bu hizmetlerinden daha fazla yararlanılmasına yardımcı olan bilgilendirme seminerleri kapsamında TOBB Kurumsal Yapısı, Türkiye Ekonomisindeki Gelişmeler, Finansal Yönetim, Protokol Kuralları, TOBB ETÜ Bilgilendirme Sunumu, TOBB’un Girişimcilik Faaliyetleri, E-Ticaret, İş Hayatında İletişim, Küresel Gelişmeler ve Türkiye gibi birçok konuda bilgilendirme yapıldı.

Anıtkabir ziyaretinin de bulunduğu program ile ilgili değerlendirmede bulunan TOBB Sakarya İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mertcan Korkmaz, “Kurul üyelerimiz ile katıldığımız bilgilendirme seminerlerimiz oldukça verimli geçti.

Üst Kurulumuz olan TOBB hakkında ve daha birçok konuda verimli bilgiler paylaşıldı. Bu seminerlerin girişimci gençlerimize yönelik faaliyetlerimize katkı sağlayacağını düşünüyorum. Katılan ve katkı veren herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

- Adayorum, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.adayorum.com/haber/7728255/genc-girisimciler-tobb-bilgilendirme-seminerine-katildi