Bir aşı karşıtı akademisyen daha

Sağlık Bakanlığının verilerine göre Marmara Bölgesinde aşılamada son sırada yer alan Sakarya'da halkın aşılanmasına yönelik çalışmalar sürerken, aşı karşıtları da aynı şekilde aşıya karşı tepki gösteriyorlar

Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünde göreğvli öğretim üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu Koronavirüs'un aşı karşıtı paylaşımı sonrasında bugünde Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Gökhan Gürler de koronavirüs aşılarına karşı çıktı.

Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu'dan sonra, Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Gökhan Gürler de Korona virüs aşılarına karşı çıktığını açkladı. Akademisyen Gürler sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanını, Sağlık Bakanını ve MHP liderini etiketleyerek şu paylaşımı yaptı.

"Türkiye Cumhuriyeti bir hukuk devletidir. Anayasal haklarımı biliyorum. Bir Türk vatandaşı ve vatansever bir akademisyen olarak sağlık sektöründeki deneysel ürün için ne kendimi ne de çocuklarımı 'DENEK' yapmayacağım'' ifadeleriyle görüşünü belirtti.

- Adayorum, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.adayorum.com/haber/7715180/bir-asi-karsiti-akademisyen-daha