Kaymakam Çelikkaya’ya Anlamlı Veda

Veda Programında Buluştular

Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile yeni görev yeri İzmit olan Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya’ya veda programı düzenlendi. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık, Fatih Çelikel ve Yusuf Özden, İlçe Müdürleri, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Musa Zor, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem’in katıldığı programda duygusal anlar da yaşanırken, Başkan Işıksu, Kaymakam Çelikkaya’nın Adapazarı için önemli hizmetlerde bulunduğunu vurguladı.

Başkan Işıksu’dan Teşekkür

Adapazarı’nın birlik, beraberlik ve dayanışmanın yurdu olduğu belirten Başkan Işıksu, “Kıymetli Kaymakamımız ile birlikte istişare ile birçok çalışmayı hayata geçirdik. Özellikle salgın sürecindeki dirayetli yaklaşımı, yönetimindeki tüm kademelere sevgiyle ve öğretici davranması bizler için hep ufuk açıcı olmuştur. Tecrübelerinden faydalanmak bizlere nasip oldu. Allah kendisinden razı olsun. İzmit’te de çok önemli hizmetleri hayata geçireceğine inanıyoruz. Adapazarı’mıza çok kıymetli hizmetleri olan, bizler gibi Adapazarı’nı çok seven değerli Kaymakamımıza çok teşekkür ediyor ve çalışma hayatında muvaffakiyetler diliyoruz.” diye konuştu.

Kaymakamdan Güzel Mesajlar

Veda programından duyduğu memnuniyeti paylaşan Kaymakam Çelikkaya, Başkan Işıksu’ya ve ilçe müdürlerine teşekkür etti. Adapazarı’nın tarihi itibariyle bir kardeşlik yurdu olduğunu vurgulayan Çelikkaya, “Kardeşliğimizi burada da tekrar göstererek beni mutlu ettiniz, duygulandırdınız, her birinize çok teşekkür ediyorum. Mutlu Başkanımızla istişareli bir şekilde, kardeşçe çalıştık. Başkanımızın başarılarının devamını diliyorum, kendilerinin istikametiyle Adapazarı’nın yarınlarının çok daha güzel olacağına inanıyorum. İlçe Müdürlerimiz de görevlerinde gayretli çalışmalar ortaya koydular. Her birine hakkım helaldir. Allah hepsinden razı olsun. Adapazarılı hemşehrilerime de saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Adapazarı ile iletişimimiz her daim devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

Veda konuşmalarının ardından Başkan Mutlu Işıksu, Çelikkaya’ya hediye takdiminde bulundu.

- Adayorum, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.adayorum.com/haber/7713217/kaymakam-celikkayaya-anlamli-veda