POLİSTEN OPERASYON: SUÇ MAKİNELERİ YAKALANDI!

Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro ekipleri, Adapazarı, Serdivan ve Arifiye ilçelerinde gerçekleşen 14 farklı hırsızlık olayına ilişkin başlattığı soruşturmada 2 kişiyi yakaladı.

----

Polis ekipleri başlattıkları inceleme sonrasında 9 ev, 1 iş yerinden 95 bin değerinde ziynet eşyası, 25 bin lira nakit para, 2 bin lira değerinde sigara, 1 adet laptop, 1 adet kombi ve 2 adet cep telefonu, 2 otomobil çalan ve iki otomobil içerisinde 1 oto teybi ve 1 adet tablet çalan şüphelilerin kimliklerini tespit etti.

----

Yapılan kimlik tespitlerinin ardından hırsızlık suçundan 23 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan H.P (38) ile yine hırsızlık suçundan 14 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan T.İ. (25) takibe alındı.

----

Şüphelilerin yakalanması için harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık büro ekipleri, 38 yaşındaki H.P'yi Düzce'de araçla kaçtığı esnada, 25 yaşındaki T.İ'yi ise Adapazarı'nda yakaladı.

----

Yakalanan 2 şüpheli Asayiş Şube Müdürlüğü'nde ki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilen H.P. ve T.İ. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

- Adayorum, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.adayorum.com/haber/7705579/polisten-operasyon-suc-makineleri-yakalandi