CHP Arifiye'den Hanlı Çıkarması

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye Belediye Başkan Adayı Zeki Özgür, Hanlı Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanlığından konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde: 

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe örgütü olarak belediye başkan adayımız Zeki ÖZGÜR ile Hanlısakarya mahallemizde vatandaşlarımızla bir araya geldik yaklaşan yerel seçimleri ve halkımızın sıkıntılarını dinledik.Bu ziyarette mahallemizde bizlere yansıtılan sıkıntılarını 01,02,2024  (bugün) yapılan Arifiye belediye meclis toplantısında Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye meclis üyesi Ferudun ADIYAMAN kanalıyla dile getirdik. 

ŞİKAYETLER

1-Mahallemizin yolun alt kısmında kalan  (Sakarya nehir tarafı) yerleşim yerlerinde alt yapı kanalizasyonları yetersiz çözüm bulunmasını istiyorum.

2-Mahallemiz ile  ilçe arasında toplu ulaşım sorunu vardır çözülmesini istiyorum.

3-Arifiyemizin her tarafında olduğu gibi hanlı Sakarya mahallemizdeki yollarımız çok bozuktur asfalt atılmasıyla ilgili şikayetler vardır çözüm üretilmesini istiyorum.

4- Hanlısakarya mahallemiz okul çevresinde ağaçların, dikenlerin ve çalıların aralarında sokak köpekleri vardır, insanımız çocuklarını korkarak okula göndermektedir. Köpeklerin okul yolunda çocuklarımıza saldırması olasılıktır, bu konuyla ilgili çözüm bulunmasını istiyorum.

Bu ve bunun gibi ilçemizin sorunlarına çözüm olmaya devam edeceğiz.    

Ali GÖKPINAR

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı

 

                       

                                                                                                                                     

 

                                                                                                                                                               

Kimden: "sakarya arifiye" <[email protected]>Kime: "sakarya" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kislacaykoyu" <[email protected]>, "arifiyegundem" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "zafertokus" <[email protected]>, "salihyalcintas" <[email protected]>, "neryilmaz54" <[email protected]>, "leventeris" <[email protected]>, "nbasoglu" <[email protected]>, "mujdatdha" <[email protected]>, "saimisci" <[email protected]>, "gazeteciekrem" <[email protected]>, "duransavas" <[email protected]>, "fahrituna" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kaangumusel" <[email protected]>, "sakaryahalkgazetesi" <[email protected]>, "tkalayci" <[email protected]>, "canseshaber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "bizimsakaryagazetesi" <[email protected]>, "gurkansrt" <[email protected]>, "taneriltas" <[email protected]>, "gozlemsakarya" <[email protected]>, "hasancoskundunya" <[email protected]>, "turancatalbas" <[email protected]>, "erkanhaber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "adapostasihaber" <[email protected]>, "ethem" <[email protected]>, "gunayyazicioglu" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "ibrahimbulut" <[email protected]>, "esraknk" <[email protected]>, "sakaryadantaraf" <[email protected]>, "akinnerden" <[email protected]>, "leventcandan" <[email protected]>, "munirali" <[email protected]>, "gulersiyam" <[email protected]>, "bulutibrahim" <[email protected]>, "zemine54" <[email protected]>, "adamanset54" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "cumalintv" <[email protected]>, "efemedya" <[email protected]>, "enginarapoglu" <[email protected]>, "fehmiduman" <[email protected]>, "fisiltihaberleri" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "hikmet metin cavdar" <[email protected]>, "hulyasurucu54" <[email protected]>, "iletisim" <[email protected]>Gönderilenler: 31 Aralık Pazar 2023 9:46:33Konu: CHP Arifiye başkanlığı basın açıklaması

Arifiye Belediye Başkanını  sonunda buldu:  ZEKİ  ÖZGÜR

CHP'nin Arifiye  Belediye Başkan adayı Zeki ÖZGÜR, projelerini anlattı

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe  binasında gerçekleşen basın toplantısına İl başkanı Oğuz Can Curoğlu,  ilçe örgütü başkan ve üyelerinin ile  büyük bir  halk desteği katıldıi basın toplantısında CHP Arifiye  ilçe başkanı Ali Gökpınar'ın açış konuşmasıyla başladı “ Yıllardır hizmet alamayan Arifiye ilçemize hizmet etmek için yola çıkan ve Belediye Başkanı  adayımız sayın Zeki ÖZGÜR'e başarılar diliyorum. Genç ve dinamik bir kardeşimiz yolu açık olsun. Özverili bir çalışmayla inşallah bu sene Arifiyede beklenen değişimi gerçekleştireceğiz” dedi.

Arifiye, Zeki ÖZGÜR  ile "Yaşanabilir Bir İlçe " olacak

CHP Arifiye Belediye Başkan adayı  Zeki ÖZGÜR   Arifiye’nin ve  Arifiye halkının yaşam biçimini, demokrasiyi ve  Arifiyelilerin önceliklerini korumak için yola çıktığını söyledi.

 Arifiye 'de halkın büyük destek verdiği isimler arasında olan CHP Arifiye Belediye Başkan adayı  Zeki ÖZGÜR  CHP Arifiye İlçe  Başkanlığında  seçildiğinde yapacağı  ilk  22 Projeyi tanıttı.

Arifiyelerin  önceliklerini korumak için yola çıktım

Temel görevlerinin sosyal belediyecilik olduğunu belirten ÖZGÜR, " Bilindiği üzere 5 aralık 2023 tarihinde yapmış olduğum aday adaylık müracatine istinaden bugün itibariyle Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya ili Arifiye ilçesi belediye başkan adaylığım onaylanmış olup bu konuda hassasiyet gösteren kişilere ayrıca teşekkürlerimi  sunuyorum

Geçen basın toplantısında anlattığım gibi arifiyedeki eksikliği gördüğümden dolayı yaklaşık 5 yıldır  belediye başkanlığı için çalışma yapmaktaydım.Çalışmalarıma son 1 yılda daha da ağırlık verdim.Geçmişten günümüze belediye başkanlığı için yaptığım çalışmalarda aday olmamı destekleyen başta Cumhuriyet Halk Partisi mensuplarına ve ayrıca cumhur ittifakı mensuplarına  Deva Partisi, İYİ Parti, Saadet Partisi, Gelecek Partisi ve Demokrat Partili ve daha adını sayamadığım farklı siyasi parti destekçilerinden kişiler bazında isimleri tarafımca saklı kalmak şartı ile hepsine desteklerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.

Şimdi sizlerle başkanlığım döneminde yapacağım projelerden bahsetmek istiyorum.

Ulaşım işini çözeceğim  bunun için 80 adet Arifiye‘ nin çeşitli noktalarından hareket etmek kaydı ile Kırmızı dolmuş hattı oluşturulacak. Bu dolmuşlar Serdivan  Medar ve Diş hastanesi Kampüs Mavi durak ,Ada avm arası ve Erenler istikameti ile Yeni cami güzergahında çalışacaktır.Mahalleler arası ulaşımın sıklaştırılması sağlanacaktır.

Belediye otobüslerinin devreye alınması ve bu otobüslerde öğrencilerimiz için aylık küçük bir abonman karşılığı ulaşım ihtiyacının küçük bir meblağ ile karşılanması sağlanacak.

Şimdi diyeceksiniz ki niçin dolmuş ve belediye otobüsleri kullanılacak;

Şöyle ki; Bundan 23 sene önce Arifiyemizin nüfusu 18580 iken 40 adetlik bir minibüs filosu vardı. Nüfusumuz gün itibarı ile 50 bini aşmış olmasına rağmen hala 40 otobüs ile hizmet verilmektedir. Vatandaş bu noktada isyan noktasına gelmesine rağmen ilçemizin yöneticileri bu konuda en ufak bir çalışma yapmayı halkımıza laik görmemiştir.

Ayrıca ulaşım konusunda Ada Rayı ’ı çalıştırmak için elimizdeki tüm imkanları kullanıp bir neticeye halkımızın desteği ile ulaşmaya çalışacağız.

Mahallelerin öncelikli sorunları hariç yapılması gereken işler için bir kura sistemi yöntemi ile muhtarlar ve mahalle temsilcilerinin yönlendirmesi ile 15 veya 30 günde bir kura sistemi yapılacak, ilgili mahallenin ilgili sorunları tüm iş makinası ve personel ile birlikte o mahalleye yönlendirilip 3,5,7 yıllık sorunlar bir çırpıda bitirilecek, yarım yamalak iş bırakılıp başka işe gidilmeyecektir.

 Belediyemize ait arazilerde ilk etapta dar gelirliler için 200 konut yapımı, bu konutların rantı engellemek için 10 yıl boyunca el değiştirilmemesi ve kiraya verilmemesi şeklinde bir uygulama planlamaktayız.

Belediye çalışanlarımızın Kışın karda ve buzda yazın güneşin altında çalışanlarımızın maaşlarını refah seviyesinin altında olmayacak şekilde düzelteceğiz. Ekonomik olarak sıkıntı çeken personelden verim almamız mümkün değildir. İyleştirilmiş maaşlar ile yeni alınan ekipmanlarımızın hepimizin malı olduğundan hor kullanılmasını engellemek adına bu ekipmanları ilgili çalışanlarımıza zimmetleyeceğiz

-Diğer siyasi partilerin aday adaylarının söylediği gibi Türkiye vizyonu, Türkiyeyüzyılı,Uzay çağı gibi söylemlerin dolaştığı vaatler yerine 21.yüzyılda kanalizasyonu olmayan 11 mahallemizin fosseptik çukurlarıyla uğraşması utanç verici bir durum olup ilk hedefimiz yıllardır kapanmayan bu ayıbı kapatmak olacaktır.

Eski bayram coşkusunu çocuklarımıza aşılamayı planlıyoruz

-Unutturulmaya çalışılan milli bayramlarımızda çocuklarımıza bayram duygusunu sevinçle yaşatmak için milli bayramlarda harçlık verip,şenlik yapmayı ve eski bayram coşkusunu çocuklarımıza aşılamayı planlıyoruz.

-Şehirleşme ve sosyal açıdan yıllardır geri kalmış ilçemizi modernleştirmek için gerekli adımları sizlerinde fikirleri ile hayata geçireceğiz.

-Belediyeye ait olmak üzere merkezde büyük bir aile çay bahçesi kurularak ekonomik hesaplı hizmet sunulması ve yaz dönemlerinde hafta sonları canlı müzik programlarının yapılması. Örneğin bir bardak çayın 2.5 tl olması. Burada esas alacağımız kriter kar amaçlı olmayıp sadece masraflarını karşılamasıdır

-Yapılacak asfalt yol ve kaldırımların ucuz ve kalitesiz malzeme ile değil kaliteli ürün kullanılarak bir defa yapılıp yıllarca kullanılabilir hale getirilmesi sağlanacaktır

Arifiye ilçesine  300 adet hobi bahçesi

-Belediyemize ait arazilerde yaklaşık 300 adet hobi bahçesi tasarlanarak vatandaşa düşük bedel ile kiralanması. Bu hobi bahçelerinde sebze meyve tarzı ürünlerin yetiştirilerek ailelerin belirli günlerini bir arada geçirmesini sağlamaktır.

Tüketen belediyecilikten üreten belediyeciliğe geçilecek. Kamu araziler ekilmeye başlanacak, köylerde arazisini ekmeyen vatandaşların arazileri rızaları olursa belirli bir bedel karşılığı kiralanarak tarıma ağırlık verilecek traktör ve ekipmanlar alınarak bir kadro kurulup aynı zamanda bir besihane kurulup süt ve besi yetiştiriciliği yapılacak. Kurban bayramlarında yetiştirdiğimiz kurbanlıklar malum günümüzde et alamayan vatandaşlara dağıtılacaktır

Gelirler her mahalleye eşit oranda hizmet olarak dönecek

-Eski ekipmanlar ve hurda iş makinalarının ivedilikle elden çıkartılıp yenilenmesi konusunda hızlıca hareket etmek şöyle bir tabir vardır eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı. Hurdayla eskiyle bu işler yürümez. Bu konuda diyeceksiniz ki bu kadar mali imkan nerden bulunacak

   Seçildiğim günün haftasında ilk etapta partimizin ilgili büyükşehir milletvekilleri ile birlikte İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 31 Mart 2024 seçimlerinden sonraki Cumhuriyet Halk Partisinin kazanacağı en az 25 Büyükşehir belediye başkanı ile irtibat kurup imkanları doğrultusunda ekipmanımızın olmadığını söyleyip imkanları doğrultusunda yardımlarını alacağım. Ve ayrıca aynı zamanda gerekli bakanlıklar ile irtibata geçip bu ekipmanların temini için büyük çaba sarf edeceğim.

-Yaz aylarında haşere ile mücadeleyi 3 katına çıkaracağız.

-Kurulacak çeşitli fonlar ile il dışında üniversite okuyan durumu olmayan öğrencilerimize geri ödemesiz burslar verilerek ailelerimizin yükünü azaltmaya çalışacağız

SASKİ, Telekom,TEAŞ, Sedaş gibi kurumların  yarım yamalak İş yapmalarına izin vermeyeceğim

 -SASKİ, Telekom,TEAŞ, Sedaş gibi kurumların yapacağı tamirat ve altyapı çalışmalarından kaynaklı yapılan kazılarda tamirat işlemi bittikten sonra yarım yamalak bırakıp gitmesi engellenecek. Tamamının yapılması veya yapım bedelinin peşin olarak ödenmesi şart koşulacak.Ben geldim kazdım, işimi gördüm,kazıyı kapattım, çamurlu bıraktım gibi bir işleme kesinlikle izin verilmeyecek.Böylece onlarda aynı noktaları farklı zamanlarda kazıp masraf etmek yerine tek seferde işlerini bitirip çıkmaları sağlanacak.

Kimsenin hakkını yemeyeceğiz.

- İlçemizdeki sanayi kuruluşları ile iyi ilişkiler kurulup sorunlarının bir an önce çözüme kavuşturulması sağlanacak. Ve kendilerinden ilçemizdeki işsizlerin işe girmelerinde öncelik sağlanmasını rica edeceğiz. Her vatandaşın bir işi olmasını sağlayacağız, bir işi olması için elimizden gelen imkanları son noktasına kadar kullanacağız bu noktada siyasi parti torpil eş dost akraba gibi kayırmalara müsaade etmeyeceğiz, kimsenin hakkını yemeyeceğiz.

Sokakları güneş paneli ile çalışan aydınlatmalar yapacağız

Aydınlatma sorunu ilçemizin birçok noktası karanlık ve kör nokta olarak kalmaktadır. Var olan sokak lambalarının tüketiminden kaynaklı vatandaşların elektrik faturalarına bir mebla yansıtılmaktadır. Öncelikle sedaşla irtibat kurup bu lambaların minik güneş panelleri ile ücretsiz bir şekilde aydınlatılmasını sağlamak. Tabii ki bu sedaşın işine gelmeyebilir.  Bu durumda sedaşın lambalarını iptal edeceğiz yerine güneş paneli ile çalışan aydınlatmalar yapacağız. İlçemizde kör nokta karanlık bir yer kalmamasını sağlayacağız. Yenilenebilir enerji ile ilgili güneş enerjisi rüzgar enerjisi gibi projeler üretip halkımızı elektrik faturasından bir nebzede olsa rahatlatmaya çalışacağız.

Gençlerimizi para ve zaman kaybından kurtaracağız

-Ve yine bilindiği üzere gençlerimizin ilçemizde sosyal ,spor ve eğlence açısından vakit geçirebileceği hiçbir yer bulunmamaktadır. Bununla ilgili spor salonları oyun salonları dijitalkütüphane etüt merkezi olmak üzere bir çalışma gerçekleştireceğiz. Ve aynı zamanda bir kafeler caddesi kurmayı planlıyoruz. Bu konuda hem özel sektör hem belediye ortak çalışıp imkanlarımızla son noktasına kadar kullanacağız. Ve örnek olarak bir gencimizin Serdivan’a günün şartlarında gidip gelmesi yaklaşık 90 tldir ve en kötü şartlarda 150 tl harcadığını düşünürsek gençlerin cebinden 240 tl çıkmaktadır. Amacımız burada gençlerimizi gündüz veya gece para ve zaman kaybından kurtarmaktır.

-Fatih mahallesindeki SAĞLIK OCAĞI bir an önce çözüme kavuşturulacaktır. Talep edilen Neviye mahallesi sağlık ocağının bir an önce yapımı sağlanacaktır.

 -Hızlı trene bağlı alt geçit sorunu KESİNLİKLE ÇÖZÜME ULAŞTIRMAYI PLANLIYORUZ

-Tarımla ilgilenen nüfusun üretici birlikleri içerisinde örgütlenmesiyle birlikte bilinçlendirilerek toplam kalite yönetimine uygun şekillendirilmesi hem üreticinin hem de tüketicinin kazandığı yepyeni bir üretim modeliyle mümkün olabilir.

Arifiye  köylüsü örgütsüz, plansız kısaca sahipsiz

Tarımda önceliğimizin şu an için örgütsüz, plansız kısaca sahipsiz kalan Arifiye  köylüsünün tamamen kumar mantığı ile bugüne kadar yürüttüğü tarımsal faaliyetlerini çağın gereksinmelerine uygun bilimsel, verimli ve sürdürülebilir bir ekonomik olduğu kadar ekolojik bir faaliyet haline getirilmesidir.

En büyük hayalimiz verimli bir tarımsal üretim sonucu meydana getirilen ham mamulün bozulmadan gerekli paketleme ve depolama işlemlerine tabi tutularak doğru zamanda ve doğru yerde yani katma değerli olarak üreticiden direkt olarak tüketiciye ulaştırılarak yaratılan artı değerin kazan kazan mantığı içerisinde adil paylaştırılmasıdır.

-Köylerde ve ilçemizde yaşayan kadınlarımızın   ev  hanımlarımızın ürettikleri  ürünlerini satabileceği  üzretsiz pazaryeri imkanı yapacağız. Halden mal alıp satanlara müsaade edilmeyecektir.

Meclis mahallelerin ve vatandaşların bireysel sorunlarını dinleyecektira

-Meclis üyeleri haricinde her mahalleden 18-25 yaş arası genç bir grup 25 yaş üstü bir grup olmak üzere bir danışma meclisi kurarak mahallelerimizin sorunlarını mevcut meclis üyelerimiz ile birlikte 3 meclis halinde ele alacağız. Bu meclis toplantıları 15 günde 1 veya ayda 1 yapılacak.Bu toplantılara belediyemizin ilgili müdürlükleridekatılacaktır.Bu üç meclis mahallelerin ve vatandaşların bireysel sorunlarını dinleyecektir. Bir daha ki toplantıda kesin ve kati çözüm şartı ile vatandaşın işi oluyorsa olacak olmuyorsa neden olmadığı niçin olmadığı izah edilip vatandaş ümitlendirilmeyecek.

Git gel yaptırılıp vatandaş bezdirilmeyecek.

 -Ve bugün git yarın gel sonra bana hatırlat Cuma beni ara  gibi olaylar bitecek. Git gel yaptırılıp vatandaş bezdirilmeyecek.

Sonuç olarak daha da yapılacak onlarca bazılarına uçuk gelecek projem olduğunu hatırlatmış olayım

Eğer teveccüh edip halkımızın desteği ile seçildiğim taktirde beş yılın sonunda ilçemizde değişiklik göremiyorsanız siz beni değiştirin

Hepinizi her siyasi partiden olan tüm hemşerilerimizin desteğini bekliyor  saygılar ve sevgilerimi sunuyorum ."dedi

Ali GÖKPINAR Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe BaşkanıKimden: "sakarya arifiye" <[email protected]>Kime: "sakarya" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kislacaykoyu" <[email protected]>, "arifiyegundem" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "zafertokus" <[email protected]>, "salihyalcintas" <[email protected]>, "neryilmaz54" <[email protected]>, "leventeris" <[email protected]>, "nbasoglu" <[email protected]>, "mujdatdha" <[email protected]>, "saimisci" <[email protected]>, "gazeteciekrem" <[email protected]>, "duransavas" <[email protected]>, "fahrituna" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kaangumusel" <[email protected]>, "sakaryahalkgazetesi" <[email protected]>, "tkalayci" <[email protected]>, "canseshaber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "bizimsakaryagazetesi" <[email protected]>, "gurkansrt" <[email protected]>, "taneriltas" <[email protected]>, "gozlemsakarya" <[email protected]>, "hasancoskundunya" <[email protected]>, "turancatalbas" <[email protected]>, "erkanhaber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "adapostasihaber" <[email protected]>, "ethem" <[email protected]>, "gunayyazicioglu" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "ibrahimbulut" <[email protected]>, "esraknk" <[email protected]>, "sakaryadantaraf" <[email protected]>, "akinnerden" <[email protected]>, "leventcandan" <[email protected]>, "munirali" <[email protected]>, "gulersiyam" <[email protected]>, "bulutibrahim" <[email protected]>, "zemine54" <[email protected]>, "adamanset54" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "cumalintv" <[email protected]>, "efemedya" <[email protected]>, "enginarapoglu" <[email protected]>, "fehmiduman" <[email protected]>, "fisiltihaberleri" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "hikmet metin cavdar" <[email protected]>, "hulyasurucu54" <[email protected]>, "iletisim" <[email protected]>Gönderilenler: 21 Aralık Perşembe 2023 23:32:02Konu: chp arifiye ilçe başkanlığı basın açıklaması

            Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi toplantısında karara bağlanan bazı ilçe belediye başkan adayları belli oldu. Parti sözcümüzün kamuoyuna bu akşam yapmış olduğu resmi açıklamada Sakarya da iki ilçemizin belediye başkan adayları netleşmiştir.

        Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye Belediye Başkan Adayı Zeki ÖZGÜR olarak belirlendi. Belediye başkan adayımız Zeki ÖZGÜR uzun yıllardır ilçemizde esnaflık yapmıştır. Arifiye ilçemizde sosyal demokrat belediyeciliği hep birlikte kazanmaya geliyoruz.

Ali GÖKPINAR

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı

Kimden: "sakarya arifiye" <[email protected]>Kime: "sakarya" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kislacaykoyu" <[email protected]>, "arifiyegundem" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "zafertokus" <[email protected]>, "salihyalcintas" <[email protected]>, "neryilmaz54" <[email protected]>, "leventeris" <[email protected]>, "nbasoglu" <[email protected]>, "mujdatdha" <[email protected]>, "saimisci" <[email protected]>, "gazeteciekrem" <[email protected]>, "duransavas" <[email protected]>, "fahrituna" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kaangumusel" <[email protected]>, "sakaryahalkgazetesi" <[email protected]>, "tkalayci" <[email protected]>, "canseshaber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "bizimsakaryagazetesi" <[email protected]>, "gurkansrt" <[email protected]>, "taneriltas" <[email protected]>, "gozlemsakarya" <[email protected]>, "hasancoskundunya" <[email protected]>, "turancatalbas" <[email protected]>, "erkanhaber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "adapostasihaber" <[email protected]>, "ethem" <[email protected]>, "gunayyazicioglu" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "ibrahimbulut" <[email protected]>, "esraknk" <[email protected]>, "sakaryadantaraf" <[email protected]>, "akinnerden" <[email protected]>, "leventcandan" <[email protected]>, "munirali" <[email protected]>, "gulersiyam" <[email protected]>, "bulutibrahim" <[email protected]>, "zemine54" <[email protected]>, "adamanset54" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "cumalintv" <[email protected]>, "efemedya" <[email protected]>, "enginarapoglu" <[email protected]>, "fehmiduman" <[email protected]>, "fisiltihaberleri" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "hikmet metin cavdar" <[email protected]>, "hulyasurucu54" <[email protected]>, "iletisim" <[email protected]>Gönderilenler: 19 Aralık Salı 2023 18:41:33Konu: chp arifiye ilçe başkanlığına kaymakam ziyareti

      Arifiye Kaymakamı Ahmet Can PINAR  iade-i ziyaretler kapsamında bugün  Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe başkanlığımızı ziyaret etti.

   Arifiye İlçe Yönetim kurulu üyelerimizin hazır bulunduğu ziyaret. 19 Aralık Çarşamba günü saat 14.00’de gerçekleşti, İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR ve ilçe yönetimi tüm kadrosuyla Kaymakam Ahmet Can PINAR'ı karşıladı. Ziyarette Kaymakam bey tüm Arifiye bileşenleriyle karşılıklı güven içerisinde sorunların aşılacağını belirtti. Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ve Arifiye için yapıcı olabilecek her duruşun ve davranışın yanında olacağımızı, Arifiyenin refahı için elimizde geleni yapacaklarımızı belirttik. Yönetim kurulu üyeleriyle de sohbet eden kaymakam PINAR, görev yaptığı yerlerdeki anılarını paylaştı.

Arifiye Kaymakamı Ahmet Can PINAR Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe Yönetimine misafirperverlikleri ve ikramları için teşekkür etti.

 

Ali GÖKPINAR

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe Başkanı

 

Kimden: "sakarya arifiye" <[email protected]>Kime: "sakarya" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kislacaykoyu" <[email protected]>, "arifiyegundem" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "zafertokus" <[email protected]>, "salihyalcintas" <[email protected]>, "neryilmaz54" <[email protected]>, "leventeris" <[email protected]>, "nbasoglu" <[email protected]>, "mujdatdha" <[email protected]>, "saimisci" <[email protected]>, "gazeteciekrem" <[email protected]>, "duransavas" <[email protected]>, "fahrituna" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kaangumusel" <[email protected]>, "sakaryahalkgazetesi" <[email protected]>, "tkalayci" <[email protected]>, "canseshaber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "bizimsakaryagazetesi" <[email protected]>, "gurkansrt" <[email protected]>, "taneriltas" <[email protected]>, "gozlemsakarya" <[email protected]>, "hasancoskundunya" <[email protected]>, "turancatalbas" <[email protected]>, "erkanhaber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "adapostasihaber" <[email protected]>, "ethem" <[email protected]>, "gunayyazicioglu" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "ibrahimbulut" <[email protected]>, "esraknk" <[email protected]>, "sakaryadantaraf" <[email protected]>, "akinnerden" <[email protected]>, "leventcandan" <[email protected]>, "munirali" <[email protected]>, "gulersiyam" <[email protected]>, "bulutibrahim" <[email protected]>, "zemine54" <[email protected]>, "adamanset54" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "cumalintv" <[email protected]>, "efemedya" <[email protected]>, "enginarapoglu" <[email protected]>, "fehmiduman" <[email protected]>, "fisiltihaberleri" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "hikmet metin cavdar" <[email protected]>, "hulyasurucu54" <[email protected]>, "iletisim" <[email protected]>Gönderilenler: 5 Aralık Salı 2023 17:02:56Konu: chp arifiye adaylık basın açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe başkanlığına ilçemiz iş insanı Zeki ÖZGÜR Arifiye Belediye başkan aday adaylık başvurusunu kalabalık bir şekilde ilçe başkanı Ali GÖKPINAR’a teslim etti.

 

     1972 Arifiye doğumluyum,  4 nesil olarak Arifiyede yaşıyoruz. Uzun bir dönem yaptığım çalımlara neticesinde, Arifiye de yaşayan yurttaşlarımızdan aldığım olumlu destek ile ilçemizin bugüne kadar, diğer ilçelerden geri kalmış olması sebebiyle , halkın lehine gerçekleştirilmesi mümkün olan birçok projeyi gerçekleştirmek için bu göreve talip oldum.

Önümüzdeki günlerde yapacaklarımızı detaylı ve anlaşılabilir bir şekilde kamuoyuyla paylaşacağım.

Tüm Arifiye halkımızın bu süreçte desteğini bekliyorum.

Saygılarım ve sevgilerimle.

Zeki ÖZGÜR

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye Belediye Başkan Aday Adayı

 

Kimden: "sakarya arifiye" <[email protected]>Kime: "sakarya" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kislacaykoyu" <[email protected]>, "arifiyegundem" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "zafertokus" <[email protected]>, "salihyalcintas" <[email protected]>, "neryilmaz54" <[email protected]>, "leventeris" <[email protected]>, "nbasoglu" <[email protected]>, "mujdatdha" <[email protected]>, "saimisci" <[email protected]>, "gazeteciekrem" <[email protected]>, "duransavas" <[email protected]>, "fahrituna" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kaangumusel" <[email protected]>, "sakaryahalkgazetesi" <[email protected]>, "tkalayci" <[email protected]>, "canseshaber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "bizimsakaryagazetesi" <[email protected]>, "gurkansrt" <[email protected]>, "taneriltas" <[email protected]>, "gozlemsakarya" <[email protected]>, "hasancoskundunya" <[email protected]>, "turancatalbas" <[email protected]>, "erkanhaber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "adapostasihaber" <[email protected]>, "ethem" <[email protected]>, "gunayyazicioglu" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "ibrahimbulut" <[email protected]>, "esraknk" <[email protected]>, "sakaryadantaraf" <[email protected]>, "akinnerden" <[email protected]>, "leventcandan" <[email protected]>, "munirali" <[email protected]>, "gulersiyam" <[email protected]>, "bulutibrahim" <[email protected]>, "zemine54" <[email protected]>, "adamanset54" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "cumalintv" <[email protected]>, "efemedya" <[email protected]>, "enginarapoglu" <[email protected]>, "fehmiduman" <[email protected]>, "fisiltihaberleri" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "hikmet metin cavdar" <[email protected]>, "hulyasurucu54" <[email protected]>, "iletisim" <[email protected]>Gönderilenler: 3 Aralık Pazar 2023 18:16:20Konu: chp arifiye adaylık basın açıklaması

 Cumhuriyet Halk Partisi  önceki dönem ilçe yönetim kurulu üyesi Kemal Yıldırım, Arifiye için yola çıktı. 2024 yerel seçimlerinde Arifiye Belediye Başkanlığına talip olduğunu ilçe örgütünde yaptığı açıklamayla duyuran, Cumhuriyet Halk Partili Yıldırım, belediye başkanlığı aday adaylığı dosyasını Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar'a teslim etti.

   Hayatımı Arifiye’ye hizmet etmek için planladım ve bu hedefi doğrultusunda yıllardır gece gündüz uyumadan çalıştım.

Gece gündüz uyumadan sokak sokak, kapı kapı Arifiye'de halkımız için, partimiz için çalıştım. Üzüldüğümüz oldu kırıldığımız oldu ama hiçbir zaman eğilmedik.

    Uzun bir yol ve yolculuktu. Sizlerle beraber hep birlikte kapı kapı gezdik. İlçe yöneticilik sürecimiz oldu,o dönemde örgütümüzle özellikle son genel seçimde sahada partimizi iktidara gelmesi için çok emek verdik. Bir oyun peşine düştük, bundan sonra da o oyun peşine düşmeye devam edeceğiz.

   Biz aday adayı arkadaşlarımızla rakip değiliz. Biz bir aileyiz. Cumhuriyet Halk Partisi o kadar büyük bir aile ki bu kadrodan belediye başkanı da meclis üyesi de milletvekili de çıkar. Ben yıllardır siyasetin içindeyim. Aday adaylık psikolojisini de biliyorum. O yüzden onlara da selam göndermek istiyorum.

     Hep birlikte Arifiye’de Cumhuriyet Halk Partimizi 31 Mart 2024 seçimlerinde zafere ulaştıracağız.

Kemal Yıldırım

Cumhuriyet Halk Partisi

Arifiye Belediye Başkan Aday Adayı

Kimden: "sakarya arifiye" <[email protected]>Kime: "sakarya" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kislacaykoyu" <[email protected]>, "arifiyegundem" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "zafertokus" <[email protected]>, "salihyalcintas" <[email protected]>, "neryilmaz54" <[email protected]>, "leventeris" <[email protected]>, "nbasoglu" <[email protected]>, "mujdatdha" <[email protected]>, "saimisci" <[email protected]>, "gazeteciekrem" <[email protected]>, "duransavas" <[email protected]>, "fahrituna" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kaangumusel" <[email protected]>, "sakaryahalkgazetesi" <[email protected]>, "tkalayci" <[email protected]>, "canseshaber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "bizimsakaryagazetesi" <[email protected]>, "gurkansrt" <[email protected]>, "taneriltas" <[email protected]>, "gozlemsakarya" <[email protected]>, "hasancoskundunya" <[email protected]>, "turancatalbas" <[email protected]>, "erkanhaber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "adapostasihaber" <[email protected]>, "ethem" <[email protected]>, "gunayyazicioglu" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "ibrahimbulut" <[email protected]>, "esraknk" <[email protected]>, "sakaryadantaraf" <[email protected]>, "akinnerden" <[email protected]>, "leventcandan" <[email protected]>, "munirali" <[email protected]>, "gulersiyam" <[email protected]>, "bulutibrahim" <[email protected]>, "zemine54" <[email protected]>, "adamanset54" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "cumalintv" <[email protected]>, "efemedya" <[email protected]>, "enginarapoglu" <[email protected]>, "fehmiduman" <[email protected]>, "fisiltihaberleri" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "hikmet metin cavdar" <[email protected]>, "hulyasurucu54" <[email protected]>, "iletisim" <[email protected]>Gönderilenler: 29 Kasım Çarşamba 2023 16:19:59Konu: chp arifiye adaylık basın açıklamasıYaklaşan yerel seçimler için Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe belediye başkan aday adayığı başvurusunda bulunan Ahmet Selim AYDIN ın basın açıklaması. 

   Değerli partililerim ve yol arkadaşlarım katılımınız için çok teşekkür ediyorum. Hepimiz bu sokaklarda büyüdük bu ilçede yaşayacağız. Bu ilçemize karşı sorumlularımız var. Bütün bilgi birikimizi Arifiyemiz için hep birlikte yöneterek kullanacağız, amacımız Arifiye ilçemizi gözümüzün bebeği gibi korumak. İlçemizin hak ve hukukunu korumaktır.

Arifiye’de sosyal demokrat belediyeciliğin zamanı gelmiştir. Mekanı cennet olsun rahmetli İbrahim Fırtına; halkçı belediyeciliği, dürüst belediyeciliği, şeffaf belediyeciliği Arifiye’de geçtiğimiz yıllarda yapmıştı, bu uygulamayı tekrar Arifiyemize getireceğiz.

Son kurultayımızda, büyük bir değişimi hep birlikte gerçekleştirdik. Dünyanın en köklü, en saygın partilerinden biriyiz. 100 yıldır tarihimizden aldığımız güçle, değişimin gücüyle ilerliyoruz. Değişimin yüzyılı başladı. Çünkü biz Cumhuriyetçiyiz, çünkü bizim değişmez önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk. Çünkü biz devrimciyiz, biz halkçıyız, biz Atatürkçüyüz, Atatürk milliyetçisiyiz. Atatürk Milliyetçiliğinin temelinde etnik köken yoktur. Atatürk Milliyetçiliğinde kimsenin kökenine, kimliğine, diline, mezhebine, yaşam tarzına bakılmaz.

Niçin güçlüyüz biliyor musunuz? Çünkü, eşitlik, özgürlük, adalet mücadelesi verenler, her zaman güçlü olurlar. Biz gücümüzü halktan alıyoruz. Bütün Cumhuriyet Halk Parti’liler ve bütün hemşerilerim, en doğru, en güçlü adayın etrafında birleşecektir. Onun için her zaman söylediğimiz gibi; halkın gönlünde bir nebzede olsun yer bulabilmişsek, halkın gönlüne girebilmişsek ne mutlu bizlere. Onun için kimsenin endişesi olmasın, 31 Mart’ta birlikte kazanacağız!

 Ahmet Selim AYDIN

 Belediye başkan aday adayı

Kimden: "sakarya arifiye" <[email protected]>Kime: "sakarya" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kislacaykoyu" <[email protected]>, "arifiyegundem" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "zafertokus" <[email protected]>, "salihyalcintas" <[email protected]>, "neryilmaz54" <[email protected]>, "leventeris" <[email protected]>, "nbasoglu" <[email protected]>, "mujdatdha" <[email protected]>, "saimisci" <[email protected]>, "gazeteciekrem" <[email protected]>, "duransavas" <[email protected]>, "fahrituna" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kaangumusel" <[email protected]>, "sakaryahalkgazetesi" <[email protected]>, "tkalayci" <[email protected]>, "canseshaber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "bizimsakaryagazetesi" <[email protected]>, "gurkansrt" <[email protected]>, "taneriltas" <[email protected]>, "gozlemsakarya" <[email protected]>, "hasancoskundunya" <[email protected]>, "turancatalbas" <[email protected]>, "erkanhaber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "adapostasihaber" <[email protected]>, "ethem" <[email protected]>, "gunayyazicioglu" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "ibrahimbulut" <[email protected]>, "esraknk" <[email protected]>, "sakaryadantaraf" <[email protected]>, "akinnerden" <[email protected]>, "leventcandan" <[email protected]>, "munirali" <[email protected]>, "gulersiyam" <[email protected]>, "bulutibrahim" <[email protected]>, "zemine54" <[email protected]>, "adamanset54" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "cumalintv" <[email protected]>, "efemedya" <[email protected]>, "enginarapoglu" <[email protected]>, "fehmiduman" <[email protected]>, "fisiltihaberleri" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "hikmet metin cavdar" <[email protected]>, "hulyasurucu54" <[email protected]>, "iletisim" <[email protected]>Gönderilenler: 9 Kasım Perşembe 2023 13:54:51Konu: chp arifiye 10 kasım basın açıklaması

   Egemenliğin milletten alınıp saraya, tek adama verilmek istendiği, Cumhuriyetin temel değerlerine dönük saldırıların arttığı günümüzde, Türkiye Cumhuriyeti’ni Atatürk’ün izinde laik, demokratik bir hukuk devleti yapmak için mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz.

   Türkiye Cumhuriyeti’nin ve partimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, taraflı tarafsız herkesin takdir ettiği, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük devlet adamlarından ve komutanlarından biriydi. Ömrünün yarısı cephelerde geçmiş bir asker olarak, belki de en büyük kavgasını, yoktan var ettiği bir ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için verdi. Kurtuluş Savaşımızı, Cumhuriyet devrimi ile taçlandırdı. En yakın arkadaşlarının bile imkansız olarak gördüğü devrimleri başardı. Türkiye Cumhuriyeti’nin çağdaş uygarlık yolunda ilerlemesi için, gecesini gündüzüne kattı, bütün ömrünü Türk milletinin siyasi ve iktisadi kurtuluşuna adadı.

   Kurduğu ülke ve yaptığı devrimlerle; ezilen, sömürülen, bağımsızlık ateşiyle yanıp tutuşan bütün mazlum milletlere örnek oldu. En azılı düşmanlarının bile takdirini kazandı. Savaşlarla, ihtilallerle geçen bir dönemde, hem bölgesinde hem de dünyada barışın ve istikrarın öncüsü oldu. Atatürk, iktisadi olarak dışa bağımlı olan, kendi ayakları üzerinden duramayan, hiçbir sanayi üretimi olmayan, tarımsal açıdan bitmiş bir ülkeyi, başlattığı sanayileşme ve kalkınma hamleleri ile dünyanın saygın ülkeleri arasına soktu. Okuma yazma bilmeyen bir toplumda başlattığı eğitim seferberliği ve Harf Devrimi ile Türk milletinin uygarlığın temeli olan akıl ve bilim yolunda ilerlemesini sağladı. Bu duygu ve düşüncelerle, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 85. yıl dönümünde saygı ve özlemle anıyorum.

Ali GÖKPINAR

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı

 

Kimden: "sakarya arifiye" <[email protected]>Kime: "sakarya" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kislacaykoyu" <[email protected]>, "arifiyegundem" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "zafertokus" <[email protected]>, "salihyalcintas" <[email protected]>, "neryilmaz54" <[email protected]>, "leventeris" <[email protected]>, "nbasoglu" <[email protected]>, "mujdatdha" <[email protected]>, "saimisci" <[email protected]>, "gazeteciekrem" <[email protected]>, "duransavas" <[email protected]>, "fahrituna" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kaangumusel" <[email protected]>, "sakaryahalkgazetesi" <[email protected]>, "tkalayci" <[email protected]>, "canseshaber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "bizimsakaryagazetesi" <[email protected]>, "gurkansrt" <[email protected]>, "taneriltas" <[email protected]>, "gozlemsakarya" <[email protected]>, "hasancoskundunya" <[email protected]>, "turancatalbas" <[email protected]>, "erkanhaber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "adapostasihaber" <[email protected]>, "ethem" <[email protected]>, "gunayyazicioglu" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "ibrahimbulut" <[email protected]>, "esraknk" <[email protected]>, "sakaryadantaraf" <[email protected]>, "akinnerden" <[email protected]>, "leventcandan" <[email protected]>, "munirali" <[email protected]>, "gulersiyam" <[email protected]>, "bulutibrahim" <[email protected]>, "zemine54" <[email protected]>, "adamanset54" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "cumalintv" <[email protected]>, "efemedya" <[email protected]>, "enginarapoglu" <[email protected]>, "fehmiduman" <[email protected]>, "fisiltihaberleri" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "hikmet metin cavdar" <[email protected]>, "hulyasurucu54" <[email protected]>, "iletisim" <[email protected]>Gönderilenler: 27 Eylül Çarşamba 2023 17:28:57Konu: chp arifiye basın açıklaması

  Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe kongresinde ilçe Başkanlığına yeniden seçilen  Ali GÖKPINAR ve yönetim kurulu üyeleri Arifiye kaymakamı ve Arifiye belediye başkanını makamlarında ziyaret gerçekleştirdi.

 Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR ve yönetim kurulu üyeleri ilk önce geçtiğimiz günlerde  ilçemizdeki görevine başlayan Arifiye Kaymakamı Ahmet Can PINAR’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Arifiye Kaymakamı Ahmet Can PINAR  yapılan ziyaretten memnuniyetini dile getirdi.

  Ardından Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR ve yönetim kurulu üyeleri Arifiye belediya başkanı İsmail KARAKULLUKÇU ‘yu makamında ziyaret ederek, Arifiye ilçesinin sorunları hepbirlikte değerlendirildi ve birlikte çözümleri üzerinde duruldu. Karşılıklı iyi niyet ortamında geçen ziyaretler fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Ali GÖKPINAR

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe Başkanı

 

 

Kimden: "sakarya arifiye" <[email protected]>Kime: "sakarya" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kislacaykoyu" <[email protected]>, "arifiyegundem" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "zafertokus" <[email protected]>, "salihyalcintas" <[email protected]>, "neryilmaz54" <[email protected]>, "leventeris" <[email protected]>, "nbasoglu" <[email protected]>, "mujdatdha" <[email protected]>, "saimisci" <[email protected]>, "gazeteciekrem" <[email protected]>, "duransavas" <[email protected]>, "fahrituna" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kaangumusel" <[email protected]>, "sakaryahalkgazetesi" <[email protected]>, "tkalayci" <[email protected]>, "canseshaber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "bizimsakaryagazetesi" <[email protected]>, "gurkansrt" <[email protected]>, "taneriltas" <[email protected]>, "gozlemsakarya" <[email protected]>, "hasancoskundunya" <[email protected]>, "turancatalbas" <[email protected]>, "erkanhaber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "adapostasihaber" <[email protected]>, "ethem" <[email protected]>, "gunayyazicioglu" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "ibrahimbulut" <[email protected]>, "esraknk" <[email protected]>, "sakaryadantaraf" <[email protected]>, "akinnerden" <[email protected]>, "leventcandan" <[email protected]>, "munirali" <[email protected]>, "gulersiyam" <[email protected]>, "bulutibrahim" <[email protected]>, "zemine54" <[email protected]>, "adamanset54" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "cumalintv" <[email protected]>, "efemedya" <[email protected]>, "enginarapoglu" <[email protected]>, "fehmiduman" <[email protected]>, "fisiltihaberleri" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "hikmet metin cavdar" <[email protected]>, "hulyasurucu54" <[email protected]>, "iletisim" <[email protected]>Gönderilenler: 18 Eylül Pazartesi 2023 12:22:49Konu: chp arifiye basın açıklaması

Cumhuriyet halk partisi arifiye ilçe başkanlığına tekrar seçilen Ali GÖKPINAR ve yönetim kurulu üyeleri  Arifiye ilçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel GÜLAÇ’ı ziyaret etti.Okulların açılmasıyla ilgili olarak ilçe milli eğitim müdürünün makamında gerçekleşen ziyarette, İlçe başkanı Ali GÖKPINAR ve ilçe milli eğitim müdürü Yüksel GÜLAÇ Arifiye deki eğitimin genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe başkanlığı olarak Arifiye ilçe merkezinde ve mahallelerde oluşan aşağıdaki sıkıntıların çözülmesini istediğimiz bir raporu ilçe milli eğitim müdürüne sunduk.

1-Ahmediye mahallemizdeki öğrencilerimiz kirazca ilköğretim okulunda okuyorlar, bu okula ulaşım ücretlerini öğrenci velileri kendileri karşılıyor, aynı mahallemizden imam hatip ortaokuluna giden öğrencilerimizin ulaşımını ve günlük bir öğün yemeğini devlet karşılıyor, bu ayrı uygulamanın ortadan kaldırılmasını istiyorlar.

Arifbey mahallemizde Bekir Sıtkı Durgun ilköğretim okul bahçemize asfalt atılması, okulumuzda akıllı tahta var ama interneti yoktur, okulda hizmetli personel sıkıntısı vardır, sınıflarımızın öğrenci sayıları 35- 40 kişiliktir bu sayının düşülmesi  eğitim alınabilmesi için gereklidir,  geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi anasınıfı öğrencilerimizin beslenme ihtiyacı devletimiz tarafından karşılanması için velilerimizin talepleri vardır.

Arifbey mahallesi Üzeyir Garih okulunda güvenlik sıkıntısı vardır. Bölgemizde meslek lisesinin de olmasıyla çıkış saatlerinde bir yoğunluk oluşmaktadır, burada güvenliği sağlayıcı tedbirlerin alınması gerekmektedir. Ayrıca okulumuzda sınıf mevcudumuz yaklaşık 35 kişilere ulaşmıştır. Bu yoğunluğun giderilmesini istiyorlar.

2-Boğazköy mahallemizde öğrencilerimiz Geyve tarafındaki okullara gitmektedir, bu mahallemizin yolunda heyelan riski çok yüksektir. Mahallemizdeki öğrencilerimizin önümüzdeki yıl Arifiye tarafındaki okullara gitmesi için çalışmaların yapılmasını istiyorlar.

3-Fatih mahallemizin yapımı devam eden anaokullarının inşaatının ivedilikle bitilmesi.

4-Kumbaşı mahallemizde önceki yıllarda ödenekle ilgili sıkıntı olunca öğrencilerimiz servislerine binememişler, bu sıkıntının bu yıl yaşanmaması için önlem alınmasını istiyorlar.

5-Yukarıkirazca mahallesi okul bahçemize halı saha, bilgi evi ve okul girişine rampaya asfalt atılmasını talep ediyorlar.

 

Ali GÖKPINAR

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe başkanı

 

Kimden: "sakarya arifiye" <[email protected]>Kime: "sakarya" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kislacaykoyu" <[email protected]>, "arifiyegundem" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "zafertokus" <[email protected]>, "salihyalcintas" <[email protected]>, "neryilmaz54" <[email protected]>, "leventeris" <[email protected]>, "nbasoglu" <[email protected]>, "mujdatdha" <[email protected]>, "saimisci" <[email protected]>, "gazeteciekrem" <[email protected]>, "duransavas" <[email protected]>, "fahrituna" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kaangumusel" <[email protected]>, "sakaryahalkgazetesi" <[email protected]>, "tkalayci" <[email protected]>, "canseshaber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "bizimsakaryagazetesi" <[email protected]>, "gurkansrt" <[email protected]>, "taneriltas" <[email protected]>, "gozlemsakarya" <[email protected]>, "hasancoskundunya" <[email protected]>, "turancatalbas" <[email protected]>, "erkanhaber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "adapostasihaber" <[email protected]>, "ethem" <[email protected]>, "gunayyazicioglu" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "ibrahimbulut" <[email protected]>, "esraknk" <[email protected]>, "sakaryadantaraf" <[email protected]>, "akinnerden" <[email protected]>, "leventcandan" <[email protected]>, "munirali" <[email protected]>, "gulersiyam" <[email protected]>, "bulutibrahim" <[email protected]>, "zemine54" <[email protected]>, "adamanset54" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "cumalintv" <[email protected]>, "efemedya" <[email protected]>, "enginarapoglu" <[email protected]>, "fehmiduman" <[email protected]>, "fisiltihaberleri" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "hikmet metin cavdar" <[email protected]>, "hulyasurucu54" <[email protected]>, "iletisim" <[email protected]>Gönderilenler: 29 Ağustos Salı 2023 13:10:49Konu: chp arifiye 30 agustos basın açıklaması

 Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğindeki Türk ordusunun destansı zaferi ile sonuçlanan Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi, dünyanın gördüğü en büyük kahramanlık destanlarından biridir. Elde edilen bu şanlı zafer ile milletimiz, tüm dünyaya şartlar ne olursa olsun bağımsızlıktan ve hürriyetten ödün vermeyeceğini haykırmıştır.

 Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün liderliğinde, 26 Ağustos 1922'de başlayan Büyük Taarruz, bundan tam 101 yıl önce bugün, 30 Ağustos 1922'de Dumlupınar'da, eşsiz bir zaferle taçlandırıldı.

 Mustafa Kemal’in 'Ya istiklal ya ölüm' emri, milletimizin genlerinde bulunan özgürlük ve bağımsızlık aşkı ile bütünleşerek, esaret zincirlerini söküp attı.

 30 Ağustos'u yalnız 'askeri bir zafer' olarak tanımlamak mümkün değildir. 30 Ağustos aynı zamanda, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün gençlik yıllarından itibaren kurduğu 'milletin egemenliği' düşü için atılmış en önemli adımlardan biridir. Dumlupınar'da yakılan ışık, hala yolumuzu, geleceğimizi aydınlatmaktadır. Ve bizler, dün olduğu gibi bugün de hem özgürlük ve bağımsızlığımıza hem de millet egemenliğine aynı inanç ile gönülden bağlıyız.

 Cumhuriyetimizi Demokrasi İle Taçlandıracağız. Atatürk ve silah arkadaşlarının emaneti olan güzel Cumhuriyetimizi demokrasi ile taçlandırarak 'millet egemenliği' düşünü eksiksiz şekilde hayata geçireceğiz. Tek adam rejiminin yerini, milletimizin hak ettiği şekilde demokratik, laik, sosyal hukuk devleti alacak. Unutulmasın ki o gün, ülkemiz 'barışın güneşi' ile aydınlanacak.

 Bu duygu ve düşüncelerle Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı'mızı en içten duygularımla kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Ali GÖKPINAR

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı

Kimden: "sakarya arifiye" <[email protected]>Kime: "sakarya" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kislacaykoyu" <[email protected]>, "arifiyegundem" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "zafertokus" <[email protected]>, "salihyalcintas" <[email protected]>, "neryilmaz54" <[email protected]>, "leventeris" <[email protected]>, "nbasoglu" <[email protected]>, "mujdatdha" <[email protected]>, "saimisci" <[email protected]>, "gazeteciekrem" <[email protected]>, "duransavas" <[email protected]>, "fahrituna" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kaangumusel" <[email protected]>, "sakaryahalkgazetesi" <[email protected]>, "tkalayci" <[email protected]>, "canseshaber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "bizimsakaryagazetesi" <[email protected]>, "gurkansrt" <[email protected]>, "taneriltas" <[email protected]>, "gozlemsakarya" <[email protected]>, "hasancoskundunya" <[email protected]>, "turancatalbas" <[email protected]>, "erkanhaber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "adapostasihaber" <[email protected]>, "ethem" <[email protected]>, "gunayyazicioglu" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "ibrahimbulut" <[email protected]>, "esraknk" <[email protected]>, "sakaryadantaraf" <[email protected]>, "akinnerden" <[email protected]>, "leventcandan" <[email protected]>, "munirali" <[email protected]>, "gulersiyam" <[email protected]>, "bulutibrahim" <[email protected]>, "zemine54" <[email protected]>, "adamanset54" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "cumalintv" <[email protected]>, "efemedya" <[email protected]>, "enginarapoglu" <[email protected]>, "fehmiduman" <[email protected]>, "fisiltihaberleri" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "hikmet metin cavdar" <[email protected]>, "hulyasurucu54" <[email protected]>, "iletisim" <[email protected]>Gönderilenler: 20 Haziran Salı 2023 13:31:34Konu: Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye basın bülteni

   

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye  İlçe Başkanlığı, İlçe Danışma Kurulu toplantısı gerçekleştirdik.  Toplantıya Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya eski milletvekili ve eski grup Başkan vekili Engin ÖZKOÇ, Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya milletvekili Ayça TAŞKEN, Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya il başkanı Cengiz ÇİÇEK, Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya il yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Büyükşehir  Belediye Meclis Üyelesi Şaban KOLUDRA, Cumhuriyet Halk Partisi Adapazarı ilçe başkanı Füsun ÇETİN ve yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan İlçe başkanı Atilla KARAHAN ve yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Akyazı ilçe başkanı Mustafa SAĞIR ve yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi 28, dönem Sakarya milletvekili adayı Ecevit KELEŞ, Cumhuriyet Halk Partisi 28, dönem Sakarya milletvekili adayı Kamil ÖZKAN, Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye belediye meclis üyesi Ferudun ADIYAMAN, Cumhuriyet Halk Partisi ilçe eski başkanı Kemal ÖRGE ve partililer katıldı.    İlçe Danışma Kurulu toplantısında açılış konuşmasını İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR yaptı.     İlçe Danışma kurulu toplantımıza hoş geldiniz. İlçe danışma toplantıları parti karar ve yönetim organlarının siyasal toplumsal ekonomik ve kültürel alanlarda parti programı doğrultusunda uygulama politikalar oluşturulmasını kolaylaştıran, parti çalışmalarını geliştiren, görsel ve yöresel gereksinimlerin gelişmelerinin tartışıldığı, parti ilkelerinin ve ülke sorunlarının irdelenip değerlendirildiği danışma amaçlı çalışmalardır.

    Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe örgütü olarak partimizin iktidarı için hep birlikte el ele kimseyi ötekileştirmeden, her bir oya ihtiyacımız olduğunu unutmadan çalışmaya devam edeceğiz. Biliyoruz ki, ülkemizin karanlıktan kurtuluşu biz olursak mümkündür. Bugün Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında, aydınlık yarınlar için, halkın iktidarı için her zamankinden daha güçlü olarak BİZ olma zamanıdır.

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe örgütümüzün çalışmalarını partilerimizle paylaştık.

Son genel seçimlerin ve önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimlerini ele aldığımız toplantımızda partimizin yerel seçim hedeflerini kıymetli partililerimizle birlikte değerlendirdik .

                                                                                                              

Ali GÖKPINAR

Cumhuriyet Halk Partisi

Arifiye ilçe Başkanı

Kimden: "sakarya arifiye" <[email protected]>Kime: "sakarya" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kislacaykoyu" <[email protected]>, "arifiyegundem" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "zafertokus" <[email protected]>, "salihyalcintas" <[email protected]>, "neryilmaz54" <[email protected]>, "leventeris" <[email protected]>, "nbasoglu" <[email protected]>, "mujdatdha" <[email protected]>, "saimisci" <[email protected]>, "gazeteciekrem" <[email protected]>, "duransavas" <[email protected]>, "fahrituna" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kaangumusel" <[email protected]>, "sakaryahalkgazetesi" <[email protected]>, "tkalayci" <[email protected]>, "canseshaber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "bizimsakaryagazetesi" <[email protected]>, "gurkansrt" <[email protected]>, "taneriltas" <[email protected]>, "gozlemsakarya" <[email protected]>, "hasancoskundunya" <[email protected]>, "turancatalbas" <[email protected]>, "erkanhaber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "adapostasihaber" <[email protected]>, "ethem" <[email protected]>, "gunayyazicioglu" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "ibrahimbulut" <[email protected]>, "esraknk" <[email protected]>, "sakaryadantaraf" <[email protected]>, "akinnerden" <[email protected]>, "leventcandan" <[email protected]>, "munirali" <[email protected]>, "gulersiyam" <[email protected]>, "bulutibrahim" <[email protected]>, "zemine54" <[email protected]>, "adamanset54" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "cumalintv" <[email protected]>, "efemedya" <[email protected]>, "enginarapoglu" <[email protected]>, "fehmiduman" <[email protected]>, "fisiltihaberleri" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "hikmet metin cavdar" <[email protected]>, "hulyasurucu54" <[email protected]>, "iletisim" <[email protected]>Gönderilenler: 18 Mayıs Perşembe 2023 13:32:55Konu: Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye basın bülteni

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkarak başlattığı bağımsızlık mücadelesinin 104. yılında, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı  kutluyorum. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygı, sevgi, rahmet, minnet ve özlemle anıyorum.

  19 Mayıs 1919; Türk Milleti'nin uyandığı, emperyalizme başkaldırdığı, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Ya istiklal, ya ölüm' diyerek ulus egemenliğine dayanan, tam bağımsız bir devlet kurma kararının yaşama geçirildiği gündür. Mustafa Kemal, emperyalizme ve iş birlikçilerine karşı başlattığı bu onurlu mücadele için Karadeniz'in hırçın dalgalarına karşı Samsun'a doğru yola çıktığında, yüreğinde vatan sevgisi, içinde umut vardı. Mustafa Kemal Samsun'a doğru giderken dört bir yanı işgal altında olan Anadolu insanı ise genciyle yaşlısıyla işgale direniyordu. Mustafa Kemal, bağımsızlığından canı pahasına vazgeçmeyen Yüce Türk Milleti'nden aldığı destek ve güçle Türkiye Cumhuriyeti'ni kurdu.

  Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını siz gençlerimizle inşa edeceğiz. Aydınlık yarınlara sizlerle birlikte yürüyeceğiz. Bu yolda sizlere olan inancımız da güvenimiz de tam. Sizler de gücünüze inanın.Sevgili Ata'm; 19 Mayıs 1919'da Samsun'da yaktığın bağımsızlık meşalesi yolumuza ışık olmaya devam edecek. Demokrasimize ve Cumhuriyetimize her ne pahasına olursa olsun sahip çıkacağız. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.Cumhuriyet'le kalın, Atatürk'le kalın.

 

Ali GÖKPINAR

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı

Kimden: "sakarya arifiye" <[email protected]>Kime: "sakarya" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kislacaykoyu" <[email protected]>, "arifiyegundem" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "zafertokus" <[email protected]>, "salihyalcintas" <[email protected]>, "neryilmaz54" <[email protected]>, "leventeris" <[email protected]>, "nbasoglu" <[email protected]>, "mujdatdha" <[email protected]>, "saimisci" <[email protected]>, "gazeteciekrem" <[email protected]>, "duransavas" <[email protected]>, "fahrituna" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "kaangumusel" <[email protected]>, "sakaryahalkgazetesi" <[email protected]>, "tkalayci" <[email protected]>, "canseshaber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "bizimsakaryagazetesi" <[email protected]>, "gurkansrt" <[email protected]>, "taneriltas" <[email protected]>, "gozlemsakarya" <[email protected]>, "hasancoskundunya" <[email protected]>, "turancatalbas" <[email protected]>, "erkanhaber" <[email protected]>, "guvenhasbas" <[email protected]>, "adapostasihaber" <[email protected]>, "ethem" <[email protected]>, "gunayyazicioglu" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "ibrahimbulut" <[email protected]>, "esraknk" <[email protected]>, "sakaryadantaraf" <[email protected]>, "akinnerden" <[email protected]>, "leventcandan" <[email protected]>, "munirali" <[email protected]>, "gulersiyam" <[email protected]>, "bulutibrahim" <[email protected]>, "zemine54" <[email protected]>, "adamanset54" <[email protected]>, "bilgi" <[email protected]>, "cumalintv" <[email protected]>, "efemedya" <[email protected]>, "enginarapoglu" <[email protected]>, "fehmiduman" <[email protected]>, "fisiltihaberleri" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "haber" <[email protected]>, "hikmet metin cavdar" <[email protected]>, "hulyasurucu54" <[email protected]>, "iletisim" <[email protected]>Gönderilenler: 2 Mart Perşembe 2023 11:39:07Konu: Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye basın bülteni

2023 Mart ayı Arifiye belediyesi meclis toplantısı Arifiye belediye yeni binasında 01/03/2023 saat:10:00 da  yapıldı.

Toplantıda Cumhuriyet Halk Partisi meclis üyemizin önerileri aşağıda sıralanmıştır.

 

 

ARİFİYE BELEDİYE MECLİS BAŞKANLIĞINA

 

Hepimizin bildiği gibi ülkemiz büyük bir deprem felaketi yaşamıştır. Bu depremde 10 şehir etkilenmiş onbinlerce insanımız vefat etmiş,  yüzbinin üzerinde yurttaşımız yaralanmıştır. Bu felakette vefat eden yurttaşlarımıza Allah tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum, ülkemizin başı sağolsun .

Sayın başkan Sakarya ilimiz de deprem coğrafyasında yer almaktadır, bu bağlamda Arifiye ilçemiz de en riskli ilçeler içerisindedir.

 

Arifiye ilçemizle ilgili aşağıda sıraladığım konularla ilgili çalışmaların yapılmasını ve yapıldıysa tarafıma yazılı olarak bilgi verilmesini istiyorum.

 1-İlçemizin bilime dayalı gerçekçi bir deprem mastır planınız var mı?

2-İlçemizde diri fay hatlarını temel alarak öncelikli tehlikeli alan tespitleri yapıldı mı?

3-Toplanma alanlarında afet anında gerekecek kurtarma ekipmanları ile ihtiyaç maddeleri depolanmış mı?

   Örneğin suyu, elektriği, tuvaletleri mevcut mu?

4-Yüksek riskli alanlardaki vatandaşlar başta olmak üzere gerekirse zorunlu afet eğitimi yapıldı mı?

5-Sosyal, fiziksel ve ekonomik hedefleri belirlenmiş tüm detayları en başta masa başında çözülmüş yerinde dönüşüm esaslı kentsel dönüşüm planlarınız var mı?

6-1999 yılı öncesi  (deprem görmüş) binalar ile ilgili herhangi bir raporlama yapılmış mıdır?

  Ayrıca:30 haziran 2022 tarihinde kışlaçay mahallemizi  iktidar partisi il başkanı,  ilçe başkanı, ilçe yöneticileri ve  belediye başkanı olarak ziyaret ettiğinizde  halkımız aşağıdaki  şikayetlerini dile getirmişti.

 1-Köy Konağının Yıkılıp Arkaya Alınması Ve Daha Sonrasında İse Yıkılmadan Binanın Restorasyonu Yapımı.

2-Köy Camiisi Şadırvanın Düzenlenmesi Ve Wc Alanı Yapılması.

3-Eski Öğretmen Lojmanı Alanına Oturma Alanı - Mini Voleybol Alanı - Çocuk Parkı - Sosyal Alan Yapılması.

4-Kışlaçayspor Futbol Tesisinin Sosyal Tesis Yapılması Ve Bir Çok Alan Oluşturulması.

5-Saski Ve DSİ kanalizasyon Ve Atık Deposu Yapılması

6Doğalgaz Konusunda Kumbaşı Ve Kemaliye Hattındaki Doğalgaz Çalışmasına Çınardibi Mahallesine Dail Olması.Kışlaçay Ve Boğazköy Mahallelerinin Yatırımın Ne Zaman Yapılacağı Hakkında Halkın Bilgi Beklediği Görülmektedir.

 

Ayrıca: Arifiye ilçemize halkın yoğun talebi doğrultusunda Et ve Süt kurumu şubesi açılmasıyla ilgili öneri gündeme getirilmiştir.

 

Ali GÖKPINAR

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı

 

 

28 Şub 2024 - 00:58 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Adayorum Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Adayorum hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Adayorum editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Adayorum değil haberi geçen ajanstır.