Berk İsmail Ünsal'dan veda mesajı - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Berk İsmail Ünsal'dan veda mesajı SPOR

Berk İsmail Ünsal'dan veda mesajı

Berk İsmail Ünsal'dan veda mesajı

Üç sezondur Sakaryaspor forması giyen ve 98 resmi maça çıkan Berk İsmail Ünsal sosyal medya hesabı üzerinden taraftara veda mesajı yayınladı.

Sözleşmesi sona eren Sakaryaspor'un yıldız futbolcusu Berk İsmail Ünsal, sosyal medya hesabından yayımladığı veda mesajında, "Her koşulda bu formayı hak ettiği yere çıkartmak için mücadele ettim ve sizlerin desteğini her zaman arkamda hissettim. Sakaryaspor'un layık olduğu yere yükselişine şahit olmak dileğiyle; Her şey için teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Sezonun bitmesiyle birlikte Sakaryaspor ile sözleşmesi sona eren golcü oyuncu Berk İsmail Ünsal, sosyal medya hesabından veda mesajı yayımladı.

Sakaryaspor forması ile çıktığı 98 resmi maçta 41 kez fileleri havalandıran Ünsal, yaptığı açıklamada, "Sevgili Sakaryaspor ailesi, yeşil-siyah forma için mücadele edeceğime söz vermemin üzerinden yaklaşık üç yıl geçti. Aradan geçen zaman boyunca onlarca gol sevincini, Play-Off'ların heyecanını, iki kez 1.Lig'in kıyısına kadar gelip çıkamamanın üzüntüsünü birlikte yaşadık.

Her koşulda bu formayı hak ettiği yere çıkartmak için mücadele ettim ve sizlerin desteğini her zaman arkamda hissettim.

Sakaryaspor'un layık olduğu yere yükselişine şahit olmak dileğiyle; Her şey için teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla Berk İsmail Ünsal" ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz