Yunus Tever Gaza Bastı - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Yunus Tever Gaza Bastı SİYASET

Yunus Tever Gaza Bastı

Yunus Tever Gaza Bastı

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, son süreçte yaptığı kritik ziyaretler ile gündem oldu.

ADAYORUM/ DETAY HABER

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, son süreçte yaptığı kritik ziyaretler ile dikkat çekiyor. Rutin ziyaretlerini görev süresi boyunca sıklıkla yapan Tever'in son 2 haftadır şehrin önemli sorunları konusunda, bu sorunların çözüm mercilerine yaptığı ziyaretler siyasette gündem olmuş durumda.

Peki nedir bu ziyaretler?

Tever ilk olarak Sakarya Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek, Bakanlığın  Sakarya'da yapacağı yatırımlar ve devam eden projeler hakkında bilgi aldı. Aynı gün Sakarya İl Sağlık Müdürü Dr. Aziz Öğütlü ile Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine giden Tever, hastanenin bir an önce tamamlanması konusunda partisi adına adeta "uyarı" yaparak çalışmaları inceledi.

Tever son olarak ise DSİ Sakarya Şube Müdürü Abdurrahman Cebeci'yi ziyaret etti. İlçe Başkanlarının da katıldığı ziyarette Tever'in gündemi ise Pamukova ve Geyveli çiftçilerin yaşadıkları sulama sorunlarıydı. Tever bu noktada çözüm beklediklerini ve çözüm önerilerini DSİ Şube Müdürüne iletti.

Tever'in son süreçte yaptığı bu kritik ziyaretler, ve bürokratlara partisi adına çözüm beklediklerini açıkça deklare etmesi dikkat çekerken, kulislere göre partide bu tarzın memnuniyet uyandırdığı konuşuluyor. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz