Yüce Yönetimden İstifa mı Bekliyor? - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Yüce Yönetimden İstifa mı Bekliyor? GÜNCEL

Yüce Yönetimden İstifa mı Bekliyor?

Yüce Yönetimden İstifa mı Bekliyor?

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin Sakaryaspor’un yönetiminin istifasını beklediği iddia edildi.

Sakaryaspor’da yaşanan yönetim krizi gittikçe derinleşiyor. Takım ligde kötü günler yaşarken alınan başarısız sonuçlara bir de puan silme cezası eklenince iyice köşeye sıkışan yönetimde, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin de rahatsız olduğu iddia edildi.

İddialara göre Yüce, Sakaryaspor’un transferinin açılması için 5 milyon TL’lik destek vermesine rağmen takımın bu kadar kötü halde olmasının sorumlusu olarak yönetimi gösterdiği ifade ediliyor.

Tüm desteklerine rağmen hem ligdeki tablo hem de yönetimin büyük amatörlüklerinin Sakaryaspor’a zarar vermesinden rahatsız olan Yüce’nin, takıma direk müdahale etmemek için süreci izlediği ancak yönetimin istifasını da beklediği iddia ediliyor.

Yüce’nin yakın çevresine, bu kadar desteğe rağmen takımın puan tablosunda bu kadar kötü olması ve yönetimin başarısızlıklarının kendisini rahatsız ettiğini söylediği de iddialar arasında.

Sakaryaspor yönetiminin ise bu kötü gidişata nasıl bir çözüm üretebileceği yada göreve ne kadar devam edeceği merak ediliyor.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz