Yönetimle 'Bülent Uygun'un bağı koptu! - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Yönetimle 'Bülent Uygun'un bağı koptu! SPOR

Yönetimle 'Bülent Uygun'un bağı koptu!

Yönetimle 'Bülent Uygun'un bağı koptu!

Sakaryaspor'da gerçekleşen olağanüstü kongre sonrası başkan adayı olan İbrahim Nalbant seçimlere Bülent Uygun ile birlikte gelmişti. Bülent Uygun ve İbrahim Nalbant arasındaki bağ koptu!

Sakaryalı teknik direktör Bülent Uygun, İbrahim Nalbant yönetimini desteklediği ve maddi-manevi olarak yardımcı olacağını dile getirmişti.

Geçtiğimiz haftalarda Serdivan'da bir kafede gerçekleşen toplantıda Bülent Uygun, mikrofonlara Sakarya'yı hak ettiği yerlere taşıyacağını söyleyerek, başkan Nalbant'ın fikirlerinide Sakaryaspor için çok önemli ve ileriye götüreceğini anlatmıştı.

TAAHHÜTLER YERİNE GELMEDİ!

Bülent Uygun, yeni yönetime finansal olarakta yardımcı olacağını söyleyerek, transfer tahtasını açmak için taşın altına elini koyacağını ifade etmişti. 400 bin Dolar parayı Sakaryaspor'a vererek yönetimin elini güçlendireceğini ifade eden Uygun'un taahhütünü yerine getirmemesi üzerine başkan İbrahim Nalbant, yolları ayırma kararı aldıı bilgisine ulaşıldı. Nalbant'ın yönetimdeki isimlere 'Bundan sonra yola kendileri olarak devam edeceğini ve transfer yasağını kaldıracağını' söyledi.

Bülent Uygun'un Sakaryaspor yönetimine ilk etapta 400 bin dolar para vereceği ve sonrasında ise bağlantılarını kullanarak Arap yarımadasından gerekli sponsorleri yönlendireceğinin sözünü verdiği öğrenildi. 

Henüz bu durumla ilgili iki taraftanda bir açıklama gelmezken, sürecin nasıl tamamlanacağı merak ediliyor.

(Spor264 / Erhan Kaytanbay)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz