Yeni Başkan Personelle Toplantı Yaptı SİYASET

Yeni Başkan Personelle Toplantı Yaptı

Yeni Başkan Personelle Toplantı Yaptı

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “7/24 belediyecilik anlayışı ile inşallah hep birlikte milletimizin ihtiyaçlarını temel alan hizmetleri hayata geçirmek için çalışmalarımıza başladık.” dedi.

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, hafta sonu mesaisinin büyük bir bölümünü belediye çalışanlarına ayırdı. Seri toplantılar gerçekleştiren Başkan Işıksu, Adapazarı Belediyesi yönetim kadrolarında görev alan tüm personelden bugüne kadar yapılan ve devam edecek olan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Toplantılarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Mutlu Işıksu, “Bugünü doğru okuyarak Adapazarı'mızı belirlediğimiz hedeflere doğru hızlı ve sağlam adımlarla taşıyacağımıza inanıyorum. 7/24 belediyecilik anlayışı ile inşallah hep birlikte milletimizin ihtiyaçlarını temel alan hizmetleri hayata geçirmek için çalışmalarımıza başladık. Gönül Belediyeciliği anlayışımızla, üstlendiğimiz sorumluluğu sevip gayretle çalışırsak, yaptığımız tüm çalışmalarda milletimizin hayır duâsını alırız, alacağız da inşallah.” ifadelerini kullandı. 

 

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz