Yavuz şehrin o sorununa ilişkin “Kafamızda bir formül var” - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Yavuz şehrin o sorununa ilişkin “Kafamızda bir formül var” GÜNCEL

Yavuz şehrin o sorununa ilişkin “Kafamızda bir formül var”

Yavuz şehrin o sorununa ilişkin “Kafamızda bir formül var”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Tv264’te katıldığı canlı yayın programında gazetecilerin sorduğu ‘ Toyota fabrikasının aldığı yüksek vergi iadesi’ konusunu cevapladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, uzun yıllardır şehrin en büyük problemleri arasında gösterilen ‘Toyota Fabrikasının aldığı vergi iadesi’ konusu hakkında “Cumhurbaşkanımız ve Bakanımızla görüştük. Kafamızda bir formül var” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Tv264’te katıldığı canlı yayın programında gazetecilerin sorduğu ‘ Toyota fabrikasının aldığı yüksek vergi iadesi’ konusunu cevapladı.

Yavuz, “Toyota Fabrikası bu durumda bizden tüketiyor gibi gözüküyor. Bu 10 yıl, 20 yıl önce böyle değil miydi? Bu Toyota’nın meselesi değil. Başka illerde sıkıntı içinde. Bu sorunun çözümü için G-gerçekten radikal kararı vermek gerekiyor. Verilecek karardan sadece Sakarya etkilenmiyor.

Bu çok basit bir sorun ve mesele değildir. Sıradan değil önemli bir sorundur. Güç birliği yapıp uğraşmalıyız. Bunu da yapıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızla üç defa görüştüm. Sayın bakanımız Berat Albayrak ile konuştum. Bir süre daha kafa yormamız lazım. Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü iradesi ile çözmeye çalışacağız. İnşallah bu sorunu da eninde sonunda çözeceğiz. Bir alternatif düşündük. Bir formül var kafamızda” diye konuştu.

(medyabar)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz