Yavuz: Güçlü bir şekilde yola devam edeceğiz... - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Yavuz: Güçlü bir şekilde yola devam edeceğiz... SİYASET

Yavuz: Güçlü bir şekilde yola devam edeceğiz...

Yavuz: Güçlü bir şekilde yola devam edeceğiz...

Ali İhsan Yavuz, partisinin Kızılcahamam kampını Yeni Sakarya Gazetesine değerlendirdi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, güçlenerek yola devam ettiklerini söyleyerek, “Ülkemizi hedeflerine ulaştıracağız. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek daha da güçlü bir şekilde yola devam edeceğiz’ dedi.

HEDEFLERE ULAŞACAĞIZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, partisinin Kızılcahamam kampını Yenisakarya Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Engin Arapoğlu'na değerlendirdi. AK Parti’nin güçlenerek yola devam edeceğini ve ülkemizin hedeflerine ulaşacağını söyleyen Yavuz, “Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi milletimizle olan güçlü bağımız neticesinde her mücadeleden başarıyla çıktık.

Geri kalmışlık zincirini kırdık, vesayetçi anlayışı kazıdık. Ekonomi üzerinden yazılan felaket senaryolarını da birer birer bozuyoruz” dedi.

BEKLENTİLERİN TEK ADRESİ

Partide kongre sürecinin başladığını söyleyen Ali İhsan Yavuz, “7. Olağan Kongre sürecimizi başlattık. Partimiz ve ülkemiz için en doğru adımları atmakta kararlıyız. Amacımız daha güçlü bir teşkilat yapısı oluşturmak. Beklentilerin tek adresi yine biziz. Hep birlikte işimizi en iyi şekilde yapacağız. AK Parti’nin milletin partisi olduğunu bir kez daha ispatlayacağız. Yolumuza daha da güçlenerek devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz