Yavuz'dan Özkoç'a : "Daha da Hırçınlaşacak Çünkü..." - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Yavuz'dan Özkoç'a : "Daha da Hırçınlaşacak Çünkü..." GÜNCEL

Yavuz'dan Özkoç'a : "Daha da Hırçınlaşacak Çünkü..."

Yavuz'dan Özkoç'a :

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un son dönemde yaptığı sert açıklamaların sebebi ile ilgili sert bir açıklama yaptı.

ADAYORUM/DETAY HABER

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, 2014 yılında Amerika'da gerçekleşen bir programda firari FETÖ İmamı ile diyalogları ortaya çıkan CHP Milletvekili Engin Özkoç'u sert şekilde eleştirdi. A Haber'de yayınlanan görüntülerde Özkoç'un firari FETÖ'cülerle girdiği diyalog dikkat çekti.

Twitter hesabından bu videoyu paylaşan Yavuz, "Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere hepimize çamur atması, gittikçe hırçınlaşması, Hasarlı Okullar,Tank Palet ve benzeri birçok konuda envaiçeşit yalanlarla kafaları karıştırmaya çalışmasının sebebini anlıyor musunuz? İddia ediyorum daha da hırçınlaşacak.Çünkü dahası da var" diyerek Özkoç'a yüklendi.

Nisan 2014 yılında Amerika'daki bir programda kaydedilen görüntülerde CHP’li Özkoç ve FETÖ imamı Mahmut Yeter yan yana görülüyor. Görüntülerde Özkoç, firari FETÖ imamına, "Mahmut yanımda görünmekten korkma. Bir şey olmaz" diyerek Yeter'i fotoğraf karesine girmeye davet ediyor. ABD'de Halkbank davasından hemen önce gerçekleştiren programda FETÖ Firarisi Hakan Şükür'de yer alıyor.

İŞTE O VİDEO

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz