Yamalı cumartesi 15'te Ramada otele geliyor - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Yamalı cumartesi 15'te Ramada otele geliyor SİYASET

Yamalı cumartesi 15'te Ramada otele geliyor

Yamalı cumartesi 15'te Ramada otele geliyor

Gelecek Partisi Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı il başkanı belirleme çalışmaları için cumartesi günü Sakarya'ya geliyor.

Gelecek Partisi yerel bazla teşkilatlanmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda parti de illlerde başkan arayışlarını sürdürüyor. Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Nuray Sağıroğlu yaptığı açıklamada Sakarya'da il başklanlığı çalışmaları için Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı'nın Cumartesi günü Sakarya'ya geleceğini duyurdu.

Yamalı'nın Cumartesi günü saat 15:00'te Ramada Otel'e geleceği öğrenildi.

Sağıroğlu açıklamasında; "Gelecek Partisi çok kısa sürede Genel Merkez organlarını oluşturarak çalışmalarına başlamıştır.Türkiye’nin kronikleşmiş, yakıcı sorunlarına çözüm üretmek için iddialı bir program oluşturulmuştur.Şimdi ise süratle Türkiye’nin 81 ilinde teşkilatlanmak için çalışmaktadır. Bu zamana kadar başta Ankara, İstanbul, Konya, Bursa, Van, Mardin olmak üzere 12 İlde İl Başkanı tespit etmiştir.Bu bağlamda Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanını belirleme çalışmaları çerçevesinde; istişarelerde bulunmak üzere Gelecek Partisi Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sn. Nedim Yamalı beraberindeki heyetle birlikte 18 Ocak 2020 Cumartesi Sakarya’ya gelecektir" ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz