Vali Nayir 3. OSB’de İncelemelerde Bulundu - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Vali Nayir 3. OSB’de İncelemelerde Bulundu YAŞAM

Vali Nayir 3. OSB’de İncelemelerde Bulundu

Vali Nayir 3. OSB’de İncelemelerde Bulundu

Sakarya’daki sanayi kuruluşları ve firmalara ziyaretler gerçekleştiren Vali Ahmet Hamdi Nayir, bu hafta Söğütlü ilçesindeki 3. Organize Sanayi Bölgesi Sosyal Tesislerinde incelemelerde bulunduktan sonra Süt Ürünleri Fabrikasını gezdi.

Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, 3. OSB Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Güneş ve 3. OSB Bölge Müdürü İsmet Altunışık’ın da eşlik ettiği ziyarette Vali Ahmet Hamdi Nayir, ilk olarak yapımı devam eden ve içerisinde Cami, kreş, restoran, kafeterya, bankalar ile yönetim binasının da yer alacağı OSB Sosyal Tesisleri inşaat alanını gezerek yetkililerden bilgiler aldı.

Sosyal Tesisin içeriğine dair slayt gösterisini de izleyen Vali Nayir, bu proje sayesinde 3. OSB’nin daha farklı bir havaya bürüneceğine inandıklarını ifade ederek tüm sektördeki sanayi kuruluşlarımızın huzur içerisinde bir arada bulunduğu OSB’nin yönetimi ile sanayicilerine emek ve gayretleri için de teşekkür ettiklerini ifade etti.

Sosyal Tesis inşaatındaki incelemelerin ardından beraberindekilerle birlikte Süt Ürünleri Fabrikasına geçen Vali Ahmet Hamdi Nayir, burada Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Güllü, Yönetim Kurulu Üyesi ve Üretim Yetkilisi Fahrettin Güllü, İdari Yönetim Yetkilisi Alaattin Güllü ile Şirket Müdürü Âdem Gülçe tarafından karşılandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz