Vali Kaldırım: Sakarya olarak ilk 10'a girdik - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Vali Kaldırım: Sakarya olarak ilk 10'a girdik EKONOMİ

Vali Kaldırım: Sakarya olarak ilk 10'a girdik

Vali Kaldırım: Sakarya olarak ilk 10'a girdik

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde çalışmaları tamamlanan Sakarya Stratejik Plan'ın online online olarak yapılan lansman toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Sakarya Valisi Çetin OKtay Kaldırım Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde çalışmaları tamamlanan Sakarya Stratejik Plan'ın online online olarak yapılan lansman toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Vali Kaldırım,dünyada ve ülkemizde artışlar yaşandığını belirtirken Sakarya olarak pandemi ile mücadelede son derece başarılı olduklarını ifade etti. Sakarya'nın ilk 10'a girmiş olduğunu da söyleyen Vali Kaldırım, pandemi konusunda Hassas olunmasını  tedbirlere uyulmasını ve insanları bir araya getiren ortamlardan uzuk durulması gerektiğini ifade etti..

Vali Kaldırım, "İl olarak, son dönemde Türkiye ve dünyada artışlar sürüyor. İl olarak pandemiyle mücadelede son dönemde gayet başarılıyız. İlk 10'a da girmiş bulunuyoruz bu konuda. Kalabalık ortamlardan, insanları bir araya getiren ortamlardan uzak durmamız gerektiğini düşünüyorum. En çok şehirde esnaflar vatandaşı etkileyen husus. Ne kadar süreci hızlı atlatırsak, vatandaşın hayatını kolaylaştırmasına o kadar katkı vermiş olacağız." ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz