Uygun o futbolcuların dosyalarını parasını verip kaldırtıyor - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Uygun o futbolcuların dosyalarını parasını verip kaldırtıyor SPOR

Uygun o futbolcuların dosyalarını parasını verip kaldırtıyor

Uygun o futbolcuların dosyalarını parasını verip kaldırtıyor

Sakaryalı teknik direktör Bülent Uygun'dan açıklama geldi. Uygun TFF'de bulunan 6 futbolcunun parasını ödeyerek dosyalarını kaldıracağını ve yeni yönetime zarar vermemek için çekildiğini açıkladı.

"Değerli Sakaryaspor taraftarları gerçekleri görebilen formayı armayı menfaatsiz sevenler sayın Başkan İbrahim Nalbant benim yüzümden zor duruma düşüyor, bundan dolayı başkanın kendisi olmadığını söylentisi çıkarıp külüp yönetemediğinin yazılması vs vs art niyetli söylemler hakarete varan yorumlar sanki geri plan da kalıyor imajı başkanımızı yıpratmakta ve üzmekte moralide bozuyordu.

Bende bundan dolayı İbrahim başkan yıpranmaması için Sakaryaspor Üzerinden sanki onu değersizleşme algısı yapılmaması için üstüme düşen gerekenleri yapıp yönetimle hiç bir bağım kalmadığını bildirmek istiyorum.

Yönetime giren arkadaşlar da tahaüt ettiği rakamları kendileri verecektir.

Ben taraftarı olduğum deplasmanlarda takımım için tezahüratlar yaparak taraftarken şans eseri Ekrem Karaberberoğlu Hocam sayesinde Sakaryaspor 87/88 sezonunda Türkiye kupası kazandığımızda Alt yapıdan A takıma çıkarılmış gençlerden biriydim.

97/98 sezonunda Nihat Ayyıldız başkanımla transfer yardımı ile babamı yönetime sokarak maddi destek veren yönetimiyle beraber şampiyon olmasında katkı sağlamıştım.

Cumhuriyet tarihinin en büyük depremi yaşadığımız zamanda Tırlarla bakliyat elbise ve çadırlar göndererek bir nebze doğduğum topraklara hizmet etme mücadelesi verdim.

Her platformda Sakaryalı olduğumu göğsümü gererek söyledim.

Sakarya nın da menfaatine olan bazıların menfaatine olmayan bilerek veya bilmeyerek haber yapanların senaryosundan dolayı bize yanlış yorumlayanlar gerçekleri bilmelidir. Gerçeklerin ise bizim çimento fabrikası ile enerji santrali kuracağımız zaman özellikle Sakaryaspor kimsenin umurunda değilken ben maddi destek olsun diye işin içine soktum, Çimento fabrikasının çet raporları uygunken her sene 5 milyon dolar ı Sakaryaspor verilme Maddesi koydurmuş enerji santraline de kazanılan paranın 4/1 belediyeye 4/1 ide Sakaryaspor verilmesi Maddesi koydurmuştum şu an daki Stad yapılması ile alakalı ekstradan da Sakaryalı gençlerin yetiştirilmesi için Alt yapı tesisi kurulması için çizdirdiğim projeleri sayın Cumhurbaşkanımıza sunmuştum.

Anlayacağınız

Sakarya Sakaryaspor aşkı Arap çöllerinde dolar gölgesinde olmamıştı bizim Sakaryaspor aşkımız Amigo Ahmet amca ile başlayan deplasmanlarda 1 baba hindi tezahürat larıyla karşılıksız koşulsuz desteklemekle olmuştur.

Bende şimdi

Beykan şimşek 72 Bin TL

Sezer Badur 74 Bin TL

Metehan Yılmaz 47 bin TL

Özgür gedikli 11 bin TL

Gökhan Kök 39 bin TL

Arif Şahin 81 bin TL

Dosyalarını Avukatım transfer yasaklarını kaldırmak için avukatlarıyla pazarlık yapıp parasını kendim verip kaldırıyorum.
Sakaryaspor menfaatsiz karşılıksız sevenlere arma forma aşkı olanlara büyük Sakaryaspor taraftarına hediyemdir.

Allah'a emanet olun saygılarımla.

Bülent Uygun.."

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz