UYGUN'A CEVAP VERDİ: SAKARYASPOR ŞEHRİN TAKIMIDIR! - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
UYGUN'A CEVAP VERDİ: SAKARYASPOR ŞEHRİN TAKIMIDIR! GÜNCEL

UYGUN'A CEVAP VERDİ: SAKARYASPOR ŞEHRİN TAKIMIDIR!

UYGUN'A CEVAP VERDİ: SAKARYASPOR ŞEHRİN TAKIMIDIR!

Sakaryaspor başkan vekili Cumhur Genç, Bülent Uygun'un geçtiğimiz günler katıldığı bir canlı yayında Sakaryaspor'un geleceğiyle ilgili yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde Sakaryalı teknik adam Bülent Uygun, yayıncı kuruluş beinsport'ta Sakaryaspor hakkında düşüncelerini açıklamıştı.

Bülent Uygun'un ifadelerinde, "Yeni dönemde Sakaryaspor'un yeniden yapılanması için bize de görev düşecek gibi duruyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nın destekleriyle yeşil-siyahlı kulübün yeniden eski günlerine dönmesi adına yeni yapılanmalar ve oluşumlar gerçekleşecek. Bizlerde Sakaryaspor'un yeniden ayağa kalması için elimizden geleni yapacağız. Üzerimize düşen her görevi üstleneceğiz." sözleri ön plana çıkmıştı.

KARARI GENEL KURUR VERİR

Sakaryaspor cephesinden ise cevap Cumhur Genç'ten geldi. Genç, TV264'e özel olarak yaptığı açıklamada her fikre açık olduklarını ancak kararı Sakaryaspor yönetiminin vereceğini dile getirdi.

Cumhur Genç, "Bizim Sakaryaspor kulübü olarak kulübümüze kaynak sağlayacak katkı verecek her projeye her fikre ihtiyacımız vardır. Bu projeleri sunanlara her zaman teşekkür ederiz ancak Sakaryaspor, Sakarya halkının ve şehrinin takımıdır.

Sakaryaspor ile ilgili bir görevlendirmeyi, Sakaryaspor genel kurulu ve genel kurul üyeleri yapar. Kulübümüzün genel kurul tarihi önümüzdeki sene 30 Mayıs 2020 tarihidir. Kendini, projelerini ve fikirlerini anlatacak her aday genel kurulumuzda kendini ifade edebilir.

Şampiyonluk yolunda çok kritik bir süreçe giriyoruz. Bizim bu sene şampiyon olup bu ligten çıkmamız lazım. Sakaryaspor kulübü olarak, taraftar ve şehir olarak bu şampiyonluğa çok ihtiyacımIz var.

Taraftarıyla işadamıyla esnafıyla siyasi kadroları ve bürokratıyla kenetlenmiş bir Sakarya, inanıyoruzki sezon sonu hakettiği yerde olacak, Play-Off'tan şampiyon olarak çıkacaktır." açıklamasında bulundu.

(spor264)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz