Uğur Akkuş'un Ziyaretini Böyle Duyurdular - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Uğur Akkuş'un Ziyaretini Böyle Duyurdular SPOR

Uğur Akkuş'un Ziyaretini Böyle Duyurdular

Uğur Akkuş'un Ziyaretini Böyle Duyurdular

Sakaryaspor başkan adaylarından iş insanı Uğur Akkuş, ASKF'yi ziyaret ederek başkan Yaşar Zımba ile görüştü.

Sakaryaspor başkan adaylarından iş insanı Uğur Akkuş, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon'nu (ASKF) ziyaret ederek başkan Yaşar Zımba ile görüştü.

Ziyaret sonrasında ASKF'den yapılan bilgilendirme açıklamasında, "Sakarya’da yaptığı basın toplantısından sonra, ASKF Başkanı Yaşar Zımba’yı aracılar vasıtası ile arayarak görüşme talebini ileten Uğur Akkuş’un ziyareti, Sakarya’da yaptığı basın toplantısı sonrası ilk seçim ziyareti olması bakımından önemli" denildi.

Akkuş'un ziyaret haberinde kullanılan, "Zımba’yı aracılar vasıtası ile arayarak görüşme talebini ileten Uğur Akkuş’un ziyareti" ibaresi ise dikkat çekti. 

Haberde ayrıca Zımba'nın, Akkuş'a destek vermeyeceğini söylediği de kaydedildi. 

Yapılan açıklamada ayrıca şunlar kaydedildi:  
Uğur Akkuş ile Yaşar Zımba’nın görüşmesi Erenlerde bulunan ASKF binasında gerçekleşti. 
Ziyarette başkan adayı Uğur Akkuş, Sakaryaspor ile ilgili projeleri için Başkan Yaşar Zımba’yı bilgilendirdi ve Sakaryaspor’un yapılacak kongresi için kendisine destek istedi. 
ASKF Başkanı Yaşar Zımba ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada “Başkan adaylarından İş insanı Uğur Akkuş’a ziyareti için teşekkür ederim. Kongre süreci başladığı için, İlk bizleri ziyaret etti. Destek istedi. Ben kendisine açıkladım. Sakaryalı bir Aday varken, ben ve ekibimin sizi desteklemesi çok zor. Kongrede  ben ve ekibim Sakaryaspor için en iyi, en doğru kararı alarak Sakaryasporun menfaatleri doğrultudunda hareket edeceğiz. Kongre süreci ile ilgili olarak Büyükşehir belediye başkanımız Ekrem Yüce ilede görüşerek fikirlerini öğrenmek istiyoruz, gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra, en doğru kararı alarak hareket edeceğiz" dedi.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz