Uğur Akkuş, seçimi Sapanca'dan yürütecek - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Uğur Akkuş, seçimi Sapanca'dan yürütecek SPOR

Uğur Akkuş, seçimi Sapanca'dan yürütecek

Uğur Akkuş, seçimi Sapanca'dan yürütecek

Sakaryaspor’da kongre süreci bir kez daha yaşanırken başkan adaylarından iş adamı Uğur Akkuş bugünden itibaren ekibiyle birlikte Sapanca’da bir otelde kampa giriyor.

Covid-19 sebebiyle bir türlü gerçekleşemeyen Sakaryaspor kongresine geçtiğimiz hafta izin çıkmıştı. 16-23 Nisan arasında gerçekleşecek olan Sakaryaspor olağan üstü kongresi artık netlik kazandı. Taraftarlarda gözünü adaylara çevirmiş durumda. 

Şuan resmi bir açıklamayla 16 Nisan'daki seçime aday olacağını duyuran bir kişi olmasa da, seçime katılması kesin gözüyle bakılan Uğur Akkuş çalışmalara başladı. 

İş adamı Uğur Akkuş, Sapanca'da bir otelde kamp kuracağı ve seçimi burada organize edeceği öğrenildi.  Seçim çalışmalarını buradan planlayacak ve hayata geçirecek olan Akkuş ve ekibi kazanmak istiyor. Daha önce de Sakarya’da çeşitli çalışmalarda bulunan ve destek arayan Akkuş’un ekibi bu kez daha hırslı.

Kazanma adına sahadalar Sakaryaspor başkanlığını çok istediği bilinen ve Bülent Uygun’un desteğini arkasına alan Uğur Akkuş bu amaçta çalışmalarını Sapanca'dan sürdürecek. Yönetimine Sakarya'dan yeni isimlerle de güçlendirmek isteyen Akkuş, yaklaşık 6-7 kişilik ekiple bugün itibariyle çalışmalarına başlayacak.

(spor264)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz