“TRENLE İLGİLİ MÜJDEYİ ERDOĞAN VEREBİLİR” GÜNCEL

“TRENLE İLGİLİ MÜJDEYİ ERDOĞAN VEREBİLİR”

“TRENLE İLGİLİ MÜJDEYİ ERDOĞAN VEREBİLİR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz Adapazarı Ekspresi’nin merkeze gelmesi konusunda sayılı günler kaldığını belirterek, “Bunun müjdesini Sakarya’ya gelecek olan Cumhurbaşkanımız verebilir” dedi.

YÜZBİNLER BEKLİYOR

Adapazarı Ekspresi ile ilgili güzel haberler gelmeye devam ediyor. Uzun bir süredir Mithatpaşa  İstasyonu’ndan hareket eden Ada Ekspresi konusunda gerek vatandaşlar gerekse sivil toplum örgütleri trenin Gar’a gelmesi konusunda çaba sarfetmişlerdi. Halen bu çabalar devam ederken vatandaşlar şimdi de  siyasilerden gelecek olan güzel bir haberi bekliyor.

SAYILI ZAMAN KALDI

Konuyla ilgili gazetemize özel açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, trenin Gar’a gelmesi için çok az zaman kaldığını belirterek, “Bu konuda milletvekillerimizle ortak bir çalışma başlatmıştık. Konuyu bakanımızla ve TCDD yetkilileriyle ele aldık. Sayılı zamanlar kaldı” dedi.

TARAFLARLA GÖRÜŞÜLDÜ

Genel Başkan Yardımcısı Yavuz şöyle konuştu: Bu konudaki talepleri biliyoruz. Halkımızın buna ihtiyacı var. Taraflarla görüştük ve bir karara varıldı. Gerekli çalışmalar yapıldı.  Adapazarı Ekspresi Gar’a gelecek. Belki bu müjdeyi ayın 19’unda ilimize teşrif edecek olan Cumhurbaşkanımız verebilir. Sakaryalılar bu güzel habere hazırlıklı olsun. 

ARMAĞAN EDİYORUZ

Binlerce Sakaryalı kardeşlerimiz trenin merkeze gelmesi sayesinde rahatlıkla İstanbul’a gidecek. Elbette bu sorunu kenara atamazdık. AK Partili diğer vekil arkadaşlarımla uzun süren çalışmalar neticesinde bir karara vardık ve bunu Sakaryalılara armağan ediyoruz. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

GÖZLER ERDOĞAN’DA

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 19 Mart Salı günü saat 14.00'da Sakaryalılarla buluşacak. Demokrasi Meydanı'nda yapılacak olan miting Sakarya'da bugüne kadar yapıldıklarını ve bundan sonra yapılacak olan projeleri anlatarak aynı zamanda Cumhur İttifakı adayların destek isteyecek. Erdoğan’ın bu miting sırasında Adapazarı Ekspresi’nin Gar’a gelmesi için müjde vermesi bekleniyor.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz