Tarım İl Müdürü Görevden Alındı - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Tarım İl Müdürü Görevden Alındı SPOR

Tarım İl Müdürü Görevden Alındı

Tarım İl Müdürü Görevden Alındı

Sakarya Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Erdemir, Ankara'ya alındı.

Gıda ve Tarım İl Müdürlüğü olarak bilinen Sakarya Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Erdemir, Ankara'ya alındı.

İddialara göre Erdemir'in görevi halen Sakarya İl Müdürü olaral gözükmesine rağmen görevlendirmesi Ankara'da bakanlığa bağlı bir birime yapıldı.

Erdemir'e yapılan bu görevlendirmenin bir nevi görevden alınma olduğu öğrenildi.

Öte yandan medyabar haber sitesine telefonla açıklama yapan Erdemir "Basında çıktığı gibi Müdürlüğüme her hangi bir müfettiş denetlemesi olmadığı gibi Sakarya'da ki görevimi bırakarak bir süredir Ankara'da olduğum söylentileri de gerçeği yansıtmamaktadır.

Tarım Orman Bakanlığı Özel Kalemi'ne görevlendirildiğim doğrudur. Fakat kadrom halen Sakarya'da ve geçici olarak böyle bir görevlendirme yapıldığı doğrudur" dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Bedran YAŞIN18 Kasım 2019, Pazartesi - 14.51

Danıştay mahkeme kararını yanlış karar almışlar deyip uygulamayan,Emrindekileri bile dinlemeyen Hak hukuktan yoksun bir tipti ALLAHA Havale etmiştim sonunda hak yerini bulacak gibi.

denetimci13 Kasım 2019, Çarşamba - 11.30

Gıda denetimcisiydim beni tek başıma şoförsüz denetime zorladılar arifiye de ki veteriner kadını göndermediler kendide gelmek istemiyordu keyfi tek başıma kasap lokanta denetleyemem şahit gerekli şiddete uğrarım kimse yoksa yanımda ve yetişmez tek başıma dedim dinlemediler dilekçe verip şikayette bulundum beni başka ile sürdüler yani iddiaların hepsi doğru şahitlik istenirse yaparım dediklerim belgelidir siyahinci999@gmail.com mailimden ulaşabilirsiniz...