Taranoğlu açıkladı: O altı kişiyi herkes merak ediyor! - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Taranoğlu açıkladı: O altı kişiyi herkes merak ediyor! SPOR

Taranoğlu açıkladı: O altı kişiyi herkes merak ediyor!

Taranoğlu açıkladı: O altı kişiyi herkes merak ediyor!

İsmi Sakaryaspor başkanlığı için geçen eski siyasetçi Ersin Taranoğlu açıklamalarda bulundu. Taranoğlu'nun açıklamalarında dikkat çeken ayrıntılar var.

spor264.com.tr adresinde yer alan habere göre, son yerel seçimler öncesinde adı sıkça gündeme geldikten sonra sessizliğe bürünen ve son 1 haftadır adı Sakaryaspor ile anılan eski siyasetçi Ersin Taranoğlu Sakaryaspor ile ilgili açıklamalar yaptı.

Sosyal medya hesabından açıklamalar yapan Ersin Taranoğlu, Sakaryaspor ile ilgili bir çalışma yaptığını doğrularken, altı kişi ile görüşeceğini söyledi.

Taranoğlu'nun bu açıklamalarından sonra o altı kişinin kim olduğu merak konusu oldu.

İŞTE TARANOĞLU'NUN AÇIKLAMASI

Değerli arkadaşlarım takipçilerim ve çok kıymetli Sakaryasporlular, Son günlerde hepinizin bildiği üzere Sakaryaspor Başkanlığı ile ismim bir arada anılmaktadır. Bu konu şehrimizin gündeminde önemli bir yer işgal etmektedir.

Sakaryasporumuz, şehrimizin en önemli konusu olmakla birlikte, kulübümüzün mevcut durumu hepimizi üzmektedir.

Toplumun her kesiminden kişiler bu konu ile ilgili fikir üretmekte ve çözüm aramaktadır. Sakaryasporumuz son yıllarda yönetildiği gibi yoluna devam edemez! Bu gidişat Sakaryasporumuzun varlığına karşı ciddi bir tehdittir. Bu noktada da hepimize görev düşmektedir.

Bu konu ile alakalı olarak; Son günlerde ismimin tüm medya organlarında Sakaryasporumuz ile anılmasını yakinen takip etmekteyim.

Sorunu biliyorum!

Çözümü de biliyorum!

Konu ile ilgili basın açıklaması yapmadan önce; şahsi kanaatimi oluşturmak adına çok önemli gördüğüm ve olmaz ise olmaz kabul ettiğim altı kişi ile görüşmeler yapılması gerektiğinin farkındayım.

Bu konuda ilk sırada yer alan kişiden randevu talebinde bulundum. Bu görüşmemin sonucuna göre diğer kişilerle de görüşmeleri tamamlayıp, sonucu kamuoyu ile bizzat paylaşacağım.

Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır...

Saygılarımla / Ersin TARANOĞLU

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz