Soğuk, 3.dönem için çalışıyor SİYASET

Soğuk, 3.dönem için çalışıyor

Soğuk, 3.dönem için çalışıyor

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, ilçede devam eden projelerin ve sanayi yatırımlarının tamamlanması için; 3.dönem adaylığı için hazırlanıyor.

2009 ve 2014 yıllarında iki kez AK Parti’den Ferizli Belediye Başkanı seçilen Ahmet Soğuk, üçüncü döneme de iddialı giriyor. 3 dönem kuralına takılmayan mevcut başkanlardan olan Soğuk, mevcut başkan sıfatıyla aday adayı başvurusu yapmayacak zira AK Parti mevcut başkanların başvuru yapmaması gerektiğini geçtiğimiz günlerde açıklamıştı.

Başvuru yapmayacak olmasına rağmen 3.dönem için aday adayı olacak olan Soğuk, bu kapsamda çalışmalarına da devam ediyor. Özellikle sanayi alanında son yıllarda ilçede açılan yeni bölgelerin başlanan projelerin tamamlanması için bir dönem daha devam etmek isteyen Soğuk, vatandaşlarla bir araya gelerek; yeni dönem hedeflerini anlatıyor.

Halk ziyaretlerini sıklaştıran ve seçmenlerle bir araya gelen Soğuk’un, aday adaylık düşünen diğer isimlerden hızlı sahaya indiği kaydediliyor.

Diğer yandan Başkan Soğuk, geçtiğimiz gün ilçeye verdiği müjde ile ikinci mega OSB’nin  de Ferizli’ye kazandırıldığını açıklamıştı. Soğuk, “Seyifler, Tokat, Abdurrezzak ve Doğanca mevkiine kurulacak olan Mega OSB çalışmalarımızda mutlu sona ulaştık. Tarım Bakanlığımız tarafından Mega OSB’miz onaylanmıştır. Bu OSB’miz Metal ve Otomotiv İhtisas Sanayi Bölgesi olacaktır. Bölgemize ve ülkemize büyük bir ekonomik güç katacaktır. Mega OSB Çalışmalarının peşini bırakmayarak sürekli destek veren başta çok değerli Sakarya Milletvekillerimiz; Ak Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ali İhsan Yavuz’a, Sayın Recep Uncuoğlu’na, Sayın Çiğdem Erdoğan Atabek’e ve Sayın Kenan Sofuoğlu’na ayrı ayrı çok teşekkür ederiz. Ayrıca projeyi başından sonuna kadar destekleyen SATSO Başkanımız Sayın Akgün Aktuğ’a şükranlarımızı sunarız. Bu ikinci Mega OSB’miz; Metal ve Otomotiv İhtisas Sanayi Bölgesi, ilçemize, ilimize ve ülkemize büyük bir ekonomik katkı sağlayacaktır ve ilçemiz sanayileşme anlamında önemli bir yol kat edecektir” ifadelerini kullanmıştı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz