Sofuoğlu'ndan o habere çok sert tepki geldi... - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Sofuoğlu'ndan o habere çok sert tepki geldi... GÜNCEL

Sofuoğlu'ndan o habere çok sert tepki geldi...

Sofuoğlu'ndan o habere çok sert tepki geldi...

Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu: "Sakarya'da gözlem altında tutulan hastalar için pijama ve terlik ihtiyacı var" haberine çok sert tepki gösterdi.

Sakarya'da yayınlanan bir haber sitesindeki habere ülkücülerden büyük tepki geldi.

Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu yaptığı paylaşımda: "Bu nasıl bir habercilik anlayışıdır. Şuan Sakarya'da karartina altına alınan vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaçları Devletimizin yetkilileri tarafından karşılanmaktadır." Dedi.

İŞTE SOYHAN SOFUOĞLU'NUN O AÇIKLAMASI:

"Bu nasıl bir habercilik anlayışıdır. Şuan Sakarya'da karartina altına alınan vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaçları Devletimizin yetkilileri tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca hasta yakınlarına sağlık çalışanlarımız tarafından bilgilendirme yapılmaktadır. Bu haberdeki kasıt nedir?

Sanki Devlet aciz kalmış ihtiyaç karşılamayacak bir konuma gelmiş gibi, kaos ortamı oluşturmak istercesine haber yapmak Devletimize yapılan büyük bir saygısızlıktır, bundan kimler fayda sağlamaktadır?

Ayrıca Korona Virüs ile mücadele veren tedavileri süren hastalarımıza ve onların yakınlarına yapılan büyük edepsizliktir.

Devletimiz çok güçlüdür, Milletimiz çok güçlüdür, böylesine yalan yanlış haber yapanlar ya bilerek yada bilmeyerek Devletimize, Milletimize kötülükten başka hiçbirşey yapmamaktadır.

Küresel bir sorun ile topyekun Devlet millet olarak mücadele verdiğimiz bu günlerde kaos ortamı oluşturmak, Devletimizi Milletimizi itibarsızlaştırmak isteyenler er yada geç bedelini ağır ödeyeceklerdir."

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz