Siyasi ve bürokratları kenetlenmeye çağırdı - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Siyasi ve bürokratları kenetlenmeye çağırdı SPOR

Siyasi ve bürokratları kenetlenmeye çağırdı

Siyasi ve bürokratları kenetlenmeye çağırdı

Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç kişisel sosyal medya hesabından liglerin iptal edilmesine tepki göstererek bu yanlıştan dönülmesini ve Play-Off'un oynatılmasını istedi.


[Google News Sayfamız]

Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç kişisel sosyal medya hesabından liglerin iptal edilmesine tepki göstererek bu yanlıştan dönülmesini ve Play off'un oynatılmasını istedi.

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç sosyal medya hesabından TFF'nin aldığı karara tepki göstererek Sakarya'yı temsil eden tüm siyasi ve bürokratları bu süreçte Sakaryaspor etrafında kenetlenmeye davet etti.

Genç, sosyal medya hesabından paylaştığı gönderide şunları ifade etti; ''TFF'nin almış olduğu kararı şiddetle kınıyoruz. Bir an önce bu yanlıştan dönülerek hakkımız olan Play-Off'un oynatılmasını temenni ediyoruz. Sakarya'yı temsil eden tüm siyasi ve bürokratlarımızı da bu süreçte Sakaryaspor etrafında kenetlenmeye davet ediyorum.

Taraftarlarımızın gönlü rahat olsun. Bu yanlıştan dönülmesi için çabamızı bütün mecralarda gösteriyoruz. Kimse unutmasın ki; Sakaryaspor ağır taştır! Yeşil & Siyah saygılarımla...''

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz