"Şehre Ne Katıyoruz Diye Hepimizin Düşünmesi Lazım" - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
"Şehre Ne Katıyoruz Diye Hepimizin Düşünmesi Lazım" SİYASET

"Şehre Ne Katıyoruz Diye Hepimizin Düşünmesi Lazım"

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, şehre ne kattığı konusunu herkesin düşünmesi gerektiğini ifade ederek, “Bu sadece masanın bu tarafının değil her iki tarafında işi” dedi.

ADAYORUM

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, partisinin milletvekilleri, İl Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı ile basın mensuplarının karşısına çıktı. Düzenlenen kahvaltı programına Yavuz’un dışında AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce katıldı.

Toplantıda konuşan AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, "Şehrimizi çok iyi tanıyor ve biliyoruz. Şehrin meselelerini iyi kötü yutmuş kişiler olarak buradayız. Bugün Türkiye'nin içinde bulunduğu her türlü durumda, bugün insanımızın değerlerimizin iş yapma biçimimizin bizi şehirleştiren medenileştiren tüm değerlerimizin hangi saldırılar altında yıprandığını çok iyi biliyoruz. Tüm bunlardan ari bir şekilde hiçbir sebep sonuç ilişkisini görmezden gelerek eleştirmek kadar herhalde cazibeli bir iş yok. Eleştirmenin dayanılmaz hafifliğini yaşamak kadar tatlı bir iş yok. Ama bütün bunlar neticesinde şehre ne kattık ne katıyoruz, şehrin değerlerini yozlaştıran etmenlerin şehre etkilerini azaltmak için şehre ne katıyoruz diye hepimizin düşünmesi lazım. Bu sadece masanın bu tarafının değil her iki tarafında işi. Biraz eli kalem tutan, eline mikrofon alıp sesini bir desibel daha yükseltebilen herkesin bu sorumluluğu taşıması lazım” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz