Seçimde İttifak Yapan İki Başkan'ın İnce Polemiği - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Seçimde İttifak Yapan İki Başkan'ın İnce Polemiği SİYASET

Seçimde İttifak Yapan İki Başkan'ın İnce Polemiği

Seçimde İttifak Yapan İki Başkan'ın İnce Polemiği

CHP Sakarya İl Eski Başkanı Erdoğan Isır, 31 Mart seçimlerinde Sakarya'daki ortağı konumunda olan İYİ Parti'ye sert bir cevap verdi.

ADAYORUM,

31 Mart 2019 yerel seçimlerini Sakarya'da Millet İttifakı çatısı altında geçiren CHP ve İYİ Parti arasında, Muharrem İnce polemiği başladı. CHP'nin yerel seçimlerde İl Başkanlığı görevini yürüten eski başkan Erdoğan Isır, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan'ın, Muharrem İnce ve Recep Tayyip Erdoğan'ın birlikte çekilmiş fotoğrafını paylaşıp, "Erdoğan-İnce ilişkisi Türkiye-İsrail ilişkisi gibidir. Biz doyduk Allah artırsın, sofrayı kuran kaldırsın" paylaşımına tepki gösterdi.

Isır, "GEREKSİZ ve YAKIŞIKSIZ İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Sayın Kılıçaslan hiç kimse Cumhuriyet Halk Partisinin bir Üyesi için bu benzetmeyi yapamaz. Sizi yersiz paylaşımınız için Kınıyorum" dedi. 

Isır'ın bu paylaşımının ardından Kılıçaslan, "Türkiye-İsrail ilişkilerinin iyi olmadığını düşünürdüm, gelen tepkilerden gayet iyi olduğuna kanaat getirdim:)" notunu twitter hesabından paylaştı. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Bağımsız TÜRKİYE6 Haziran 2020, Cumartesi - 11.07

Selçik Kılıçaslan durup dururken bu yorumları yapmaz,ağabileri ve üst akıl kulağına neler fısıldadi kimbilir,parti tüzüğüne aykırı biçimde atamayla bu görevde bulunan S.Kılıçaslanın durumunu kimse görmüyormu,Seçimde gelen paraların nereye gittiğinin hesabını kim soracak,soramazlar çünkü ilçe kongrelerinde kendi kadrolarınu kurmak için yırtındı durdu,yeni kurulmuş bir partide buna göz yumuluyorsa o partiden kimseye hayır gelmez.