Seçe Danışmanlık Hizmetleri - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Seçe Danışmanlık Hizmetleri YAŞAM

Seçe Danışmanlık Hizmetleri

Seçe Danışmanlık Hizmetleri

Seçe Danışmanlık firması 2000 yılında kurulmuş köklü bir firmadır.

Kadınların iş hayatında yoğun olarak var olmaları sebebiyle çalışan anneler yasal doğum izinlerinin bitmesine yaklaştıkları zaman çocuk bakıcısı arayışı içerisine girerler. Bu süreçte ise en doğru çocuk bakıcısının seçimini yapmak son derece önemlidir. Bunun ilk etapta bebeğinizin ihtiyaçlarını anlayabilecek kişilere öncelik vermeniz gerekir.

 

Yabancı ve Türk Çocuk Bakıcıları

 

Güvenebileceğiniz, çocuğunuzu hem fiziksel hem de ruhsal açıdan destekleyebilecek doğru bakıcıları seçtiğiniz zaman çocuğunuzun daha sağlıklı bir şekilde gelişmesine de katkı sağlamış olursunuz. Bakıcılar ile kuracağınız iletişimin de son derece sağlam olması önemlidir. Seçe Danışmanlık bu noktada sizlere bebek bakıcıları ve yabancı bakıcı hizmetleri sunar.

 

Seçe Danışmanlık hizmetleri arasında çocuk bakıcıları, hasta bakıcı hemşire, şirket elemanları ev ve villa temizliği personelleri bulabilmeniz de mümkündür. Beklentilerinizi alabileceğiniz her türlü hizmet için en üst seviyede karşılayabilen Seçe Danışmanlık, 2 ay içerisinde eleman sınırı olmaksızın bakıcınızı ve personelinizi değiştirebilmenize de imkan sağlar.

 

30.000’i aşkın kayıtlı CV arasında sizler için en uygun seçenekleri sunan Seçe Danışmanlık’ın bütün personelleri referanslara sahip olan kişilerdir. Böylelikle zamandan tasarruf elde etmiş olursunuz. Yabancı uyruklu olan personeller ise çalışma iznine sahiptir. Türk uyruklu olan kişiler son tarihli güncel kimlik fotokopisi, adli sicil temiz evrakı ve ikametgahlarını firmaya sunmaktadır.

 

Aşçı, Part-Time Temizlik Elemanları ve Aile Makam Şoförleri

 

Size en uygun bakıcı ve personeli sağlayan Seçe Danışman ile iletişime geçtiğiniz zaman talep ettiğiniz bakıcı, personel arayışınızda sizlere en güvenilir hizmet sunulur. Güvenilir ve referanslı olan adaylar titizlikle seçilerek sizlere 1 gün içerisinde bildirilir. Karşılıklı görüşmeler ise şirketin davetleri sonrasında gerçekleştirilir. Evinize destek elemanı arıyorsanız, yatılı yardımcı kişilere ihtiyacınız söz konusuysa da Seçe Danışmanlık’ı tercih edebilirsiniz.

 

Aşçı, part-time temizlik elemanları, aile makam şoförleri ve daha pek çok farklı alanda hizmet alabileceğiniz Seçe Danışmanlık firmasının resmi sitesi olan https://www.se-ce.com.tr/ adresini ziyaret ederek sizler de hizmet detaylarını inceleyebilirsiniz. İletişime geçebilmeniz için farklı kanalları sizlere sunan firmanın müşteri temsilcileriyle de hizmet alabilmek için iletişim kurabilirsiniz. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz