SASKİ'de Üst Yönetim Değişti - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
SASKİ'de Üst Yönetim Değişti GÜNCEL

SASKİ'de Üst Yönetim Değişti

SASKİ'de Üst Yönetim Değişti

SASKİ'de Genel Müdür Yardımcısı Sebattin Belik görevden alındı. Yerine ise kurum içinden bir atama yapıldı.

ADAYORUM/ÖZEL HABER

Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) üst yönetim değişikliğine gitti. SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Belik alınan karar ile görevden alındı. Bir süre önce görevden alınan Belik'in yerine ise SASKİ Abone İşleri Dairesi Başkanlığı görevini yürüten Mücahit Yıldız'ın getirildiği öğrenildi.

Görev değişikliği ile resmi bir açıklama henüz yapılmaDı ancak Belik'in ismi SASKİ'nin resmi sitesinde Genel Müdür Yardımcıları bölümünden çıkarıldı. 

SASKİ'nin yeni organizasyon şemasına göre Mücahit Yıldız hem Genel Müdür Yardımcısı olarak gözüküyor hem de bu genel müdür yardımcılığına bağlı Abone İşleri Daire Başkanlığı görevini vekaleten yürütüyor. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Doğrucu18 Ocak 2020, Cumartesi - 02.27

Mücahit Başkan, bence Ekrem başkanın bugüne kadar yaptığı en doğru, en önemli, en anlamlı atamadır. Nihayet doğru kişileri bulmaya başlamıştır. Şehir hizmet beklerken, malesef laf üretenler, makam beklentisi içerisinde olanlar bir şekilde göreve gelmekte idi. Bu atama SASKİ de doğru şeylerin olacağına bir delalettir. Başta Hakan BEKAR ve İlyas DEMİRCİ olmak üzere Mücahit beyin önünü açan, ona destek olan herkesi tebrik ederim. Bu şehir senden hizmet bekliyor Ekrem başkanım. Umutlandırdın bizi.... Mücahit başkanım, yalnız değilsin. Allah yolunuzu açık etsin. Doğrular ve düzgün kişiler er yada geç ortaya çıkacak... “Onlar tuzak kuradursunlar, Allah da tuzak kuruyordu. Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır.”(Enfal, 8/30).”