Samsunspor yönetimi TV264'den bu talepte bulundu. Ancak... SPOR

Samsunspor yönetimi TV264'den bu talepte bulundu. Ancak...

Samsunspor yönetimi TV264'den bu talepte bulundu. Ancak...

Samsunspor yönetimi haftaya Adapazarı'nda oynanacak maç öncesi Sakaryaspor'un yayıncı kuruluşu TV264'den Bodrumspor ve Kastamonu maçlarının görüntülerini istedi..

Yeşil siyahlı ekibimiz Sakaryaspor'un haftaya Adapazarı'nda oynanacağı Samsunspor maçı öncesinde Samsunspor Teknik Yönetimi, Sakaryaspor'un sahadan galibiyetle ayrıldığı Bodrumspor ve Kastamonu 1966 maçlarının görüntülerinin peşine düştü

 Samsunspor Teknik yönetimi Sakaryaspor'un oyun sistemi ve analizi için Samsunspor medya iletişim sorumlusu aracılığıyla bugün gün içerisinde Sakaryaspor'un maçlarının yayıncısı TV 264'ü arayarak 5-2 yeşil siyahlı ekibimizin galibiyetiyle sonuçlanan Bodrumspor ve 2-1 sona eren  Kastamonu 1966 maçlarının 90 dakikalık görüntülerini talep etti.

Ancak bu talebi Sakaryaspor'un yayıncısı TV 264 yönetimi kesin bir dille red etti ve Samsunspor yönetiminin istedigi maç görüntüleri vermedi..
 Gün içerisinde yaşanan bu olay sonrasında da Samsundaki bazı internet siteleri Sakaryaspor Samsunspor maçının TRTSpor'da canlı olarak yayınlanacağı yalan haberine imza attılar...

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz