Samsunspor Maçı Öncesi Ödeme Dopingi - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Samsunspor Maçı Öncesi Ödeme Dopingi SPOR

Samsunspor Maçı Öncesi Ödeme Dopingi

Samsunspor Maçı Öncesi Ödeme Dopingi

Geçtiğimiz günlerde Sakaryaspor-Samsunspor maçı öncesi Rüstemler Tesisleri'ni ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve ilçe belediye başkanları 1 milyon TL'lik destek sözü vermişti. Bu paranın Samsunspor maçı öncesinde verileceği öğrenildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve ilçe belediye başkanları geçen hafta Samsunspor maçı öncesi Sakaryaspor'un Atatürk Stadyumu'nda gerçekleşen antrenmanını ziyaret etmişti. Çalışmayı takip eden başkanlar takıma tatlı ikramında bulunmuş ve 1 milyon TL'lik destek sözü vermişlerdi.

Perşembe günü sahasında Samsunspor'u 1-0 yenen Sakaryasporlu futbolcular, soyunma odasında bu sevinci Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile kutlamıştı. Yeşil-siyahlı futbolcular Ekrem Yüce'ye 'Sıra sende başkan' tezahüratları yapmış, Yüce'de bu tezahürata 'Haklısınız hak ettiniz!' karşılığını vermişti.

 Spor 264'ten Erhan Kaytanbay'ın haberine göre  1 milyon TL para Ekrem Yüce önderliğinde ilçe belediye başkanlarından toplanarak Sakaryaspor yönetimine bugün (Pazartesi)  verilecek. Samsunspor maçı öncesi gelmesi planlanan bu parayla yönetim maddi anlamda derin bir nefes alacak. 

Kritik Samsunspor maçı öncesi verilecek bu parayla takımın motivasyonunun artması bekleniyor.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz