Samsunspor Basın Sözcüsü Çakır'dan sert açıklama! SPOR

Samsunspor Basın Sözcüsü Çakır'dan sert açıklama!

Samsunspor Basın Sözcüsü Çakır'dan sert açıklama!

Samsunspor'un basın sözcüsü Suat Çakır, Perşembe günü oynanan ve Sakaryaspor'un 1-0 galibiyeti ile sonuçlanan maçın ardından basın açıklamalarında bulundu.

Perşembe günü oynanan ve Serkan Odabaşoğlu'nun 55. dakikada attığı gol ile Samsunspor'u 1-0 yendiğimiz maçın ardından Samsunspor cephesinden hakem yakınmaları devam ediyor.

Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, Sakaryaspor ile oynanan ve 1-0'lık skorla kaybedilen play-off çeyrek final ilk tur maçıyla alakalı sert açıklamalarda bulundu.

Hakemler tarafından engellendiklerini iddia eden Çakır, "Sakaryaspor ile oynanan ilk maçta net 2 penaltı pozisyonumuz verilmedi. İlyas Kubilay Yavuz ve Yılmaz Özeren'in pozisyonları yüzde yüz penaltı idi. Adalet herkes için varsa Samsunspor için neden yok" dedi.

Çakır ayrıca, "Taraftar baskısı altında kalan maçın hakemleri bu durumda adaleti nasıl sağlayacak? Tabiki bizimde kaçırdıklarımız ve atamadıklarımız var. Mücadelelerinden dolayı futbolcularımızı kutlarım. İyi mücadele ettik. Golün dışında pozisyon vermedik. Ama hakemler yüzünden sezon boyunca puanlarımız gasp edildi. Bu gaspa artık 'dur' denmeli. Emeklerimiz bu şekilde elimizden alınmamalı. Ben inanıyorum ki Pazartesi akşamı ilahi adalet yerini bulacak"dedi.

(samsunhaber)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz