Sakaryasporlu futbolcular antrenmana çıkmadı! - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Sakaryasporlu futbolcular antrenmana çıkmadı! SPOR

Sakaryasporlu futbolcular antrenmana çıkmadı!

Sakaryasporlu futbolcular antrenmana çıkmadı!

Bandırmaspor mağlubiyetinin ardından Sakaryaspor'da sular durulmuyor. Yönetim tarafından taraftarların önüne atıldıklarını söyleyen futbolcular bu akşam yapılacak olan antrenmana çıkmama kararı aldı.

Bandırmaspor mağlubiyetinin ardından Sakaryaspor'da yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Mağlubiyetin ardından durulmayan sulara dün akşam futbolcuların açıklaması damga vurmuştu. Dün akşam Rüstemler Tesisleri'nde bir yönetici ile görüşen futbolcular "Galibiyette yanımızda olanlar, mağlubiyette yanımızda değiller. Bizi taraftarın önüne atıyorlar" demişlerdi.

Bugün yaşanan yeni gelişmede kaptan Oğuz Çalışkan, Bandırmaspor maçının ardından gösterdiği duruş yüzünden bugün kadro dışı bırakıldı.

Gerçekleşen bu karar doğrultusunda Sakaryasporlu futbolcular saat 17.00'da yapılması planlanan antrenmana çıkmayarak yönetimi ve alınan kararı protesto ettiler.

Takım olarak alınan bu karar doğrultusunda futbolcuların, kaptan Oğuz'un kadro dışı bırakılmasının iptal edilmesi ve tesislere başkan İbrahim Nalbant'ın gelmesini istedi.

(spor264)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz