Sakaryaspor Samsunspor maçı TRT Spor'da yalanı! SPOR

Sakaryaspor Samsunspor maçı TRT Spor'da yalanı!

Sakaryaspor Samsunspor maçı TRT Spor'da yalanı!

Sakaryaspor'un ligin 17.haftasında evinde oynayacağı Samsunspor mücadelesi saat 19.00'da oynanacak. Bununla birlikte Samsun'da yayınlanan bir haber sitesi gerçek dışı bir habere imza attı..

Yeşil-siyahlı taraftarların en büyük beklentilerinden biride maçların akşam saatinde oynanmasıydı.

 Son olarak Sancaktepe maçında 19.00'da oynayan Sakaryaspor TFF'den müjde geldi. İlk yarının kapanış maçı saat 19.00'da oynanacak.

TFF'nin internet sitesinde açıklanan maç saati taraftardan gelir elde etmek isteyen yönetimi ve işleri dolayısıyla gündüz maçlarına katılım sağlayamayan bir çok taraftarı mutlu edecek gibi.

  Durum böyle iken Samsun'da yayınlanan bir haber sitesi gerçek dışı bir habere imza attı. Bu internet sitesi    Sakaryaspor Samsunspor maçının TRT Spor'da  canlı olarak yayınlanacağını yazdı.

  Bu sitenin haberini alan ilimizdeki bazı internet siteleri de  araştırma yapmadan ,Sakaryaspor yönetimine sormadan maçın TRTspor'da yayınlanacağı haberini yaptılar

 Oysa Sakaryaspor'un iç saha maçlarının yayın hakkı TV264'dedir....

 TV 264, Sakaryaspor'un bu sezon iç sahada  yani  ilimizde oynayacağı özel maçlar, lig maçları ve Play off maçlarının yayın hakları için sezon öncesi anlaşma yapmıştı.

 Bu kapsamda Sakaryaspor'un tüm TV yayın hakları TV 264'de bulunmaktadır. Sakaryaspor'un tüm maçlarının yayınıyla ilgili öncelik sözleşme gereği TV 264'e verilmiştir. TV264 ve Sakaryaspor arasında imzalanan bu anlaşma Türkiye Futbol Federasyonu tarafından da onaylanmıştır.

  Ayrıca Sakaryaspor yönetimi  seyirci desteği için iç saha maçlarının canlı yayınına izin vermiyor.
 TV264'de Sakaryaspor'un iç saha  maçlarını  çekerek maç bittikten  bir süre sonra yayınlıyor

  TV 264 bununla birlikte Sakaryaspor'un deplasmanda oynadığı bazı maçların da yayın hakkını satın aldı.. Bu kapsamda da Pazar günü yeşil siyahlı ekibimizin İstanbul'da oynanacağı Bayrampaşa maçını da canlı olarak yayınlayacaktır

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz