Sakaryaspor hazırlık maçında fark yedi: 0-5 SPOR

Sakaryaspor hazırlık maçında fark yedi: 0-5

Sakaryaspor hazırlık maçında fark yedi: 0-5

Sakaryaspor yeni sezon hazırlıkları kapsamında Düzce'de Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri'nde Karagümrükspor ile karşılaştı.

Yeşil-siyahlılar yeni sezon çalışmalarını Bolu kampında sürdürüyor. Abdullah Ercan yönetimindeki temsilcimiz Sakaryaspor Payasspor ve Bakspor maçlarının ardından 1.Lig ekibi Karagümrük ile karşılaştı.

Karagümrük Barış, Selçuk, Erkan, Stefan ve Ahmet'in golleriyle temsilcimizin sahadan 5-0 mağlup ayrılmasına sebep oldu.

Sakaryaspor skorun yanı sıra hazır olmayan görüntüsüyle dikkat çekti. Başkan İbrahim Nalbant ve başkan vekili Yaşar Zımba yer almadığı karşılaşmada Sakaryaspor'dan bazı yöneticiler ise takımı yalnız bırakmadı.

Karşılaşmayı yerinde takip eden spor adamı Mustafa Özbey ise Sakaryaspor-Karagümrükspor maçını şu şekilde yorumladı ;

 "Sakaryaspor henüz takım olamamış. Yapılan 3.lig ayarında değil. Özellikle bloklar arası iletişim yoktu. Hazırlık maçlarında skora bakılmaz ama oyun felsefesi hiç yoktu. Takım halindeki uyumsuzluk skora yansıdı. Görüntü olarak henüz hazırlık maçına bile hazır değildik. Özellikle kalite farkı skor ve oyuna yansıdı. Defansımız çok savruktu. Pozisyon bulmakta zorlandık. Olgun ataklarla etkili olamadık.

Hava lig ve hazırlık maçı havası değildi. Böyle maçlarda sonuç çıkarmak çok doğru değil. İstek ve arzu çok fazla Sakaryaspor'da yoktu. Hazırlıklık maçı olmasına maç iki takım içinde bitsede gitsek havası vardı. Yapılan transferler BAL havasında. Bu takıma takviye şart. Dost acı söyler erkam uyarır. Bu takımın çok kısa sürede transferi açıp nokta transferler yapması lazım. Yoksa sürprizli bir sezon bizi bekliyor. Taraftarlar ve yönetimle birlikte hocada çok acı çeker" İfadelerini kullandı.

Hakemler: Burak Güner-Vedat Hanman-Caner Kurt

Sakaryaspor: Oğuz (Bilal) - Ferit (Furkan) - Canberk (Ensar-Barış) - Ömer Faruk-Berkaycan (Cihat)-Serkan-Umut (Mehmet) - Özgür (Görkem) - Abdulaziz (Furkan Karabaş) - Hacı Ömer (Berk) - Alpaslan Demir (Kaan)
 T.direktör: Abdullah Ercan

Karagümrükspor: Aykut-Ramazan (Tuğrul) - Fatih(Çağrı) - Hamit-Barış-Stefan-Erik-David-Selçuk-Erkan (Efe) -Alpaslan (Bülent)

T.direktör: Cüneyt Dumlupınar

Goller: Dk.1 Barış Özbek, Dk.33 Selçuk Alibaz, Dk.41 Erkan Zengin (p), Dk.45 Stefan, Dk.68 Ahmet Aras(p)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz