Sakaryaspor Ergene Velimeşespor Deplasmanında - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Sakaryaspor Ergene Velimeşespor Deplasmanında SPOR

Sakaryaspor Ergene Velimeşespor Deplasmanında

Sakaryaspor Ergene Velimeşespor Deplasmanında

TFF 2.Lig Kırmızı Grup'ta Sakaryaspor, Tekirdağ deplasmanında Ergene Velimeşespor'un konuğu oluyor. Karşılaşma TRT Spor'dan canlı olarak yayınlanıyor.

 İlk yarıyı Bayburt deplasmanında 3 puanla kapatan Sakaryaspor'da hedef şimdi ikinci yarıya güzel bir başlangıç yapmak. Teknik direktör Şaban Yıldırım ile başarılı sonuçlar alan yeşil-siyahlılar Ergene Velimeşespor'un konuğu oluyor. 

Bu zorlu karşılaşma TRT Spor'dan canlı olarak yayınlancak. Bu zorlu karşılaşmada ise düdük Ferhan Kestanlıoğlu'nda. Kestanlıoğlu'nun yardımcılıklarını Ahmet şimşek ve Mustafa Han yapacak. Sevket Can Arsn ise dördüncü hakem olarak görev yapacak. 

Şaban hoca ise bu maçta Oğuz Çalışkan, Canberk Özdemir, Cihat Aktaş, Ümit Yasin Aslan, Ferit Erişçi- Serkan Odabaşoğlu, Fatih Nuri Aydın, Onur Eriş, Abdulaziz Solmaz, Azad Filiz-Yaser Hacımustafaoğlu 11'yle sahaya çıkıyor. 

Ev sahibi Ergene Velimeşespor ise Gökhan Siverek, Baran Işık, İbrahim Fatih Dilek, Onat Kutay Kurt, Mert Er Estik, Burhan Arman, Sabutay Alper Bayülken, Cabir Coşar, Taner Yılmaz, Eser Akbaş ve Çınar Tarhan ilk 11'yle sahaya çıkacak. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz