Futbolculara 1 milyonluk ödeme yapıldı... - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Futbolculara 1 milyonluk ödeme yapıldı... SPOR

Futbolculara 1 milyonluk ödeme yapıldı...

Futbolculara 1 milyonluk ödeme yapıldı...

Sakaryasporlu futbolculara Kırşehir Belediyespor maçı öncesi ödeme yapıldı. Sakaryaspor yönetimi takıma 1 milyon TL'lik bir ödeme yaptı.

Geçtiğimiz günlerde basın sözcüsü görevine getirilen Mehmet Demir, yaptığı açıklamada Cuma gününe kadar bir ödemenin gerçekleşeceğini açıklamıştı. Bugün ise o ödeme gerçekleşti...

Sakaryaspor'da yönetim futbolculara 1 milyon TL'lik bir ödeme ödeme gerçekleştirdi. Yeşil-siyahlı yönetim böylelikle Kırşehir deplasmanı öncesi futbolculara ödeme yaparak takımda huzursuzluk ortamını kaldırdı.

Sakaryaspor yönetiminin toplamda futbol takımına 3.2 milyon TL ödeme yapması gerekiyor. Bugün yapılan ödemeyle birlikte yönetiminin maddi anlamda eli rahatlamış ve uzun bir soluk aldırmış oldu.

Kulüpten Açıklama Geldi

Sakaryaspor basın sözcüsü Mehmet Demir konuyla ilgili olarak açıklama yaptı. Demir, "Takımımıza gün içerisinde büyük kısmı nakit ve az bir kısmı çek olmak üzere toplam 1 Milyon TL tutarında ödeme gerçekleştirilmiş,  Kırşehirspor maçının galibiyet primi de yönetim kurulumuz tarafından 5 Bin TL olarak belirlenmiştir.

Taraftarımızın Sakaryaspor’u her zaman ve her yerde yalnız bırakmayacağına inancımız tam. Kırşehirspor mücadelesi bizim için bir milat olacak.  Sakaryaspor’un ligdeki yükselişi bu maç ile birlikte başlayacak. Taraftarımızın bizlere 90 dakika vereceği destek ile 3 puana ulaşacağımıza canı gönülden inanıyorum." dedi. 
(spor264)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz