Sakaryaspor'da Bir Başkan Adayı Daha - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Sakaryaspor'da Bir Başkan Adayı Daha SPOR

Sakaryaspor'da Bir Başkan Adayı Daha

Sakaryaspor'da Bir Başkan Adayı Daha

Olağanüstü Kongre kararı alan Sakaryaspor'da mevcut yönetimde yer alan Hüdaverdi Bahadır başkan adayı olduğunu açıkladı.

8 Kasım tarihinde kongre kararı alan  Sakaryaspor'da başkanlık seçimi kızışmaya başladı. İlk olarak Cumhur Genç, ardından Uğur Akkuş'ta kongrede aday olacağını açıklamıştı. İlk olarak Pazartesi günü Tv264 ekranlarından yayınlanan Spor264 programında aday olacağı telaffuz edilen Hüdaverdi Bahadır'da seçimlere girmeye karar verdi. 

Spor264 editörlerine konuşan Hüdaverdi Bahadır, " Pandemi koşulları nedeniyle ne zaman kongre olur bilmiyorum. Ancak bu seçimde bende adayım." sözlerini kullandı. 

Spor264 programında Hüdaverdi Bahadır'ın aday olmayı düşündüğü ve Cuma gününe kadar bir karar vereceği bilgisi aktarılmıştı. Hüdaverdi Bahadır'ın aday olacağı an itibariyle netlik kazandı. Bahadır'ın yanında Sakaryaspor'un mevcut yönetiminde yer alan ekip arkadaşları İbrahim Şahin, İdris Caymaz ve Günay Yücel ile birlikte yeni isimlerin ekleneceği bir yönetim oluşturarak seçimlere girecek.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz