SAKARYASPOR'A BİR DARBE DE ESKİ YÖNETİCİDEN! - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
SAKARYASPOR'A BİR DARBE DE ESKİ YÖNETİCİDEN! SPOR

SAKARYASPOR'A BİR DARBE DE ESKİ YÖNETİCİDEN!

SAKARYASPOR'A BİR DARBE DE ESKİ YÖNETİCİDEN!

Sakaryaspor'da 2019/20 sezonunda İbrahim Nalbant yönetiminde yer alan Erdem Yıldırım, Sakaryaspor'u 85 bin TL'lik için icra takibiyle birlikte iflas davası da açtı.

Ancak eski yönetici Yıldırım'ın, Canberk'in alacağı için futbolcuya kendi cebinden ödeme yaptığını o dönemde yaptığı basın toplantısında açıklamıştı. Meğer o açıklamayı yapan Yıldırım'ın mevcut yönetim devam ederken Sakaryaspor adına senet yazdırarak kulüpten ayrılmış.

Sakaryaspor'da öküz öldü ortaklık sona erdi dedirten bir olay yaşandı.

Sakaryaspor yönetimi bir kez daha eski bir yönetici sorunuyla karşı karşıya kaldı. Bu sefer 2019/20 sezonunda İbrahim Nalbant başkanlığındaki yönetimde yer alan altyapıdan sorumlu yönetici Erdem Yıldırım yeşil-siyahlı kulübü 85 bin TL'lik alacağı için icraya verdi.

"İMZA AT YOKSA PUAN SİLİNECEK"

Sezon başında Erdem Yıldırım, Canberk Özdemir'i yanına çağırarak bir toplantı gerçekleştirdi. Erdem Yıldırım, Canberk'in 85 bin TL alacağı için futbolcuya "Canberk, 85 bin TL'lik alacağını aldım diye imza atman lazım. Bende sana senet vereceğim. Yoksa Sakaryaspor puan silme cezası alacak." ifadelerini kullandı.

"ŞİMDİ İMZAYI AT YARIN FABRİKAMA GEL BEN VERECEĞİM"

Ancak Canberk Özdemir'in Erdem Yıldırım'a çekinceleri olduğunu ifade etmesi üzerine, "Sen bu parayı her türlü alacaksın. Şimdi imzayı at yarın olmadı fabrikama gel hemen vereyim." şeklinde bir konuşma gerçekleşiyor.

Canberk'in bu şartı kabul etmesi üzerine Erdem Yıldırım, kendisine ait 85 bin TL'lik bir senet vererek görüşmeden ayrılıyor. Ancak aradan geçen sürede Canberk ödemeyi alamayınca önce Erdem Yıldırım ile telefonda konuşuyor anlaşamayınca çeki avukata vererek mahkeme yoluna gidiyor.

CANBERK PARASINI MAHKEMEYLE ALMIŞ

Mahkemede haklı çıkan Canberk Özdemir, masraflar ve faizleriyle birlikte alacaklarını yaklaşık iki ay önce Erdem Yıldırım'dan alırken, kendi parasının üstündeki parayı Sakaryaspor tesis çalışanlarına dağıttığı öğrenildi.

İSTİFA KARARI SONRASI PARAYI ALACAK OLARAK YAZDIRMIŞ!

Canberk Özdemir'e verdiği parayı kulüpten ayrılırken alacak olarak yazdırdığı öğrenilen Erdem Yıldırım'ın 85 bin TL karşılığında çek aldığı bilgisine ulaşıldı. Yıldırım, geçtiğimiz günlerde bu para için Sakaryaspor kulübünü icraya verdiği öğrenildi. İcra ile birlikte iflas davası da açtığı öne sürülen  Yıldırım'ın bu hareketi Sakaryaspor taraftarları arasında şaşkınlık ve tepkiye neden oldu..

BASIN TOPLANTISINDA CEBİNDEN FUTBOLCU BORÇLARINI ÖDEDİĞİNİ AÇIKLAMIŞTI

Dönemin yöneticisi Erdem Yıldırım, İbrahim Nalbant yönetiminden fikir ayrılıkları sebebiyle istifa ettiğini bir basın toplantısında açıklamıştı. Yıldırım, aynı zamanda transferin açılabilmesi adına yönetime yardımcı olmak için kendi cebinden futbolcu alacaklarını ödeyeceğini ifade etmişti.

(spor264)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

İrfan yılmazer20 Şubat 2021, Cumartesi - 20.14

Sen Sakarya spor kulübü olarak topçunun parasını ödeyem, senin yapamadığını Sakarya sever bir adam Erdem yıldırım yapsın,sonra işler buraya gelsin. Elini ver kolunu kaptır, kumpası kurmuşsunuz haber yaptırıp haklanma içgüdüsü ne kapılmayın. Erdem yıldırım adam gibi adamdır. Unutmayın ki meyve veren ağaç taşlanır . Herkes kendi penceresinden bakıyor . Boş bakmayın hayat kısa değer bilmekgerek. Kimsede enayi değil para kolay kazanılmıyor. Adam karalamadan önce hak var onu düşünecek insan önce ????????