Sakarya İl Harem Kurulu Başkanı Belli Oldu - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Sakarya İl Harem Kurulu Başkanı Belli Oldu SPOR

Sakarya İl Harem Kurulu Başkanı Belli Oldu

Sakarya İl Harem Kurulu Başkanı Belli Oldu

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, İl Hakem Kurulu Başkanlığına (İHK) Özgür Aygün’ü atadı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK), İl Hakem Kurulu Başkanlığına (İHK) Özgür Aygün’ü atadı. Aygün’ün bıraktığı TFFHGD Sakarya Şube başkanlığına ise Ahmet Öztürk getirildi.

ATAMA İPTAL EDİLMİŞTİ

Zekeriya Alp başkanlığında oluşan yeni MHK, birçok ilde olduğu gibi Sakarya’da da eskileri gönderdi, yenileri atadı. Kurban Bayramı öncesi MHK Başkan Vekili Oğuz Sarvan tarafından gerçekleştirilen bir operasyonla, Sakarya İl Hakem Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Ferizli Gençlik Spor İlçe Müdürü de olan Şükrü Özkan’ın yerine Bursa’dan bir Kayyum ataması yapmak istemiş ama Sakarya dinamiklerinin ayağa kalkması sonucu bu atama iptal edilmişti. 

YÖNETİMİ BELLİ OLDU

Aynı zamanda TFFHGD Sakarya Şube Başkanı olduğu gibi Söğütlü Gençlik Spor İlçe Müdürü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğünde Spor Şube Müdürü olarak görev yapan Özgür Aygün kurula resmen atandı. Aygün’ün yönetimi; Burhan Karpuz, Hasan Yılmaz, Mustafa Öztürk ve Yasin Subaşı’dan oluştu. Yeni İl Hakem Dernek başkanlığına Aygün’ün yerine ise kendi yönetiminde yer alan Ahmet Öztürk getirildi. Ayrıca boşalan Dernek yönetimine de listesinin ilk yedeği olan üye alındı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz