Rıdvan Duran'dan İlk Açıklama - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Rıdvan Duran'dan İlk Açıklama GÜNCEL

Rıdvan Duran'dan İlk Açıklama

Rıdvan Duran'dan İlk Açıklama

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü olan Rıdvan Duran ilk açıklamasını yaptı.

Resmi Gazetede yayınlanan atama yazısı ile Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü olan Rıdvan Duran'dan yeni görevi ile ilgili ilk açıklama geldi.

Duran, "

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın yüksek tensipleri ile Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü’ne atanmış bulunmaktayım.... Bu güvene layık olabilmeyi Rabbim nasip eylesin. Tebrik ve destek mesajlarını esirgemeyen tüm dostlara hürmetlerimi arz ederim" dedi.

 

RIDVAN DURAN KİMDİR?

Rıdvan Duran, 1972 yılında Sakarya’da doğdu. Orta öğrenimini Sakarya İmam Hatip Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu.

Daha sonra Sakarya Üniversitesi’nde “Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri” bölümünde master yaptı. Adapazarı Belediyesi’nde 1994 yılında Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı olarak işe başladı. 1996-2004 yılları arasında Özel Kalem Müdürlüğü yaptı.

2004-2008 Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevinde bulundu. 2014 yılına kadar Başkanlık Müşavirliği yaptı. 2014 yılında SASKİ Yönetim Kurulu Üyeliği ve Sakarya Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevlerinin ardından Anadolu Ajansı İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevinde bulundu.

2017 Temmuz ayı itibariyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü olarak atanan DURAN, Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanlığı, Sakaryaspor Kulüp Asbaşkanlığı ve Başkan Vekilliği, Türkiye Karate Federasyon Asbaşkanlığı yapmıştır.

Halen Türkiye Wushu-Kungfu Federasyonu Asbaşkanlığı görevi devam etmekte olup, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz