PFDK'dan Sarıyer'e kötü haber: Seyircisiz... SPOR

PFDK'dan Sarıyer'e kötü haber: Seyircisiz...

PFDK'dan Sarıyer'e kötü haber: Seyircisiz...

2.Lig Beyaz Grup Yarı finalinde Sakaryaspor ile karşılaşacak olan Sarıyer'e PFDK'dan kendi sahasında seyircisiz oynama yasağı getirildi.

2.Lig Beyaz Grupta oynanan Play-off çeyrek finalinin ilk karşılaşmasında Yılport Samsunpor ile karşılaşan yeşil siyahlı temsilcimize saha olayları nedeniyle para cezası geldi.

PFDK'nın o kararında ise, "SAKARYASPOR A.Ş.'nin, 09.05.2019 tarihinde oynanan SAKARYASPOR A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR TFF 2. Lig Play-Off müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına," ifadeleri yer aldı.

Aynı zamanda Kastamonuspor ile  de çeyrek finalde karşılaştığı Sarıyer ise 1 resmi müsabakada kendi sahasında cezasız oynayacak.

O kararda, "SARIYER Kulübünün, 09.05.2019 tarihinde oynanan SARIYER - KASTAMONUSPOR 1966 TFF 2. Lig Play-Off müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 6. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 1 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA ve 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına," ifadeleri yer aldı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz