Orhan cami meydanı yine CİMER'lik oldu GÜNCEL

Orhan cami meydanı yine CİMER'lik oldu

Orhan cami meydanı yine CİMER'lik oldu

Daha önce Orhan Cami bahçesinde ki yerleşke de çay ocaklarının yer işgali gündeme gelmişti. Akşam saatlerinde tekrar yer işgali yapıldığını düşünen vatandaş tekrar cimere başvurdu. Başvurusunu sosyal medya üzerinden paylaştı.

Adapazarı Orhan Camii meydanında çay ocaklarının meydana oturak atması sonrasında büyükşehir belediyesi CİMER'e yapılan başvuru sonrasında burada düzenleme yapmıştı.

 Ancak aradan geçen süre içerisinde meydanda eskiye dönüş olmaya başlayınca bir vatandaş CİMER'e başvurarak burada yayaların geçişlerinin engellendiği yönünde şikayette bulundu.

O şikayette:

''Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde bulunan Orhan cami meydanında ki çay ocakları dükkan önü ve meydana masa-tabure bırakarak yayaların geçidini engellemekte.Belediye bu konu için bir çalışma yaparak engelledi fakat akşam saatlerinde dükkanlar masaları tekrar meydana koyarak hukusuz ve kanunsuz bir iş yapmakta. İki seçenek var ya belediye buna göz yumuyor ya da esnaf bu kanunsuzluğu bilerek ve isteyerek yapıyor. Lütfen gereği yapılsın.'' dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz