Önce onlar buluştu! - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Önce onlar buluştu! SİYASET

Önce onlar buluştu!

Önce onlar buluştu!

AK Parti ve CHP İstanbul il başkanlarının buluşması beklenirken iki partinin Sakarya il başkanları bir araya geldi.

ADAYORUM

Geçtiğimiz günlerde AK parti İstanbul İl Başkanlığı görevine seçilen Osman Nuri Kabaktepe'nin, CHP İstanbul İl başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki sözleri siyasetin gündemini bir anda İstanbul'a çevirmişti.

Kabaktepe, katıldığı bir canlı yayında, CHP İl Başkanı Kaftancıoğlu için bir araya gelip kahve içebileceklerini söylemişti. Kaftancıoğlu'nun da bu teklife olumlu cevap vermesinin ardından iki il başkanının ne zaman bir araya geleceği merak konusu olmuştu.

Herkes iki parti il başkanının ne zaman bir araya geleceğini konuşurken AK Parti ve CHP'nin Sakarya il başkanlarının bugünkü buluşması Sakarya siyasetinin İstanbul siyasetinden daha hızlı olduğu yorumlarına neden oldu.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, sosyal medya hesabından, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş'in ziyaretine ilişkin bir paylaşımda bulundu. Tever, 'CHP Sakarya İl Başkanı Sayın Ecevit Keleş ve yönetim kurulu üyelerini il başkanlığımızda misafir ettik. Nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için kendilerine teşekkür ediyorum' açıklamasında bulundu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz