NALBANT: PARAYI BULAMAZSAM YAPABİLECEK BİRİNE BIRAKIRIM! - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
NALBANT: PARAYI BULAMAZSAM YAPABİLECEK BİRİNE BIRAKIRIM! SPOR

NALBANT: PARAYI BULAMAZSAM YAPABİLECEK BİRİNE BIRAKIRIM!

NALBANT: PARAYI BULAMAZSAM YAPABİLECEK BİRİNE BIRAKIRIM!

Sakaryaspor kulüp başkanı İbrahim Nalbant dün basın ile bir araya gelerek açıklamalarda bulundu. Nalbant istifa haberlerinden, takımın maliyeti, takımın maliyetine birçok konuya açıklık getirdi.

Kulüp Başkanı İbrahim Nalbant, dün ani bir karar ile basın toplantısı düzenledi. Toplantıda iddialı konuşmalar yapan Nalbant, “Yapamayacağımı anladığımda bırakırım. Onun dışında istifa etmediğim sürece kimse beni yollayamaz” dedi.

TAKIMIN MALiYETi 8 MiLYON TL

Sakaryaspor Başkanı İbrahim Nalbant, düzenlediği basın toplantısında transfer sürecini ve sonrasında yaşananları anlattı. Takımın bu sezonki toplam maliyetinin 8 milyon TL olduğunu belirten Nalbant, "18 transferin 9’unun maç başı anlaşması var. Maç başlarını çıktığımızda takımın maliyeti 6-6.5 milyon TL’ye iniyor.

Geçtiğimiz yıllar düşünüldüğünde biz daha düşük bütçeli bir takım kurduk. Geçmiş borçları ödedik ama tabiki takım şuan için resetlendi diyemeyiz. Ocak ayında da zorlu bir süreç olacak" dedi.

OCAK’TA DOSYALAR GELECEK

Sakaryaspor’a Ocak ayında yine yüklü miktarda dosyaların geleceğini söyleyen Nalbant, "Büyük ihtimalle Ocak’ta yine transfer kapalı olacak. Mesela Ramazan Sal’ın sözleşmesi sürüyor.

500 bin TL daha gelecek ondan. Ferhat Yazgan’dan 1 milyon 350 bin TL dosya gelecek. Ocak’ta 3-3.5 milyon TL’lik dosyalarla uğraşacağız ve transfer tahtamız bir kez daha kapalı olacak" şeklinde konuştu.

YAPAMAYACAKSAM GiDERiM

Başkan Nalbant, kendisine bazı kesimlerin şuana kadar ödediği paranın bir kısmını verip görevden ayrılması yönünde teklif yapıldığnı söyledi. Nalbant, “İstifa etmediğim sürece kimse beni yollayamaz.

Ben bu işi yapamayacağımı hissedersem zaten bırakırım. Ay sonuna kadar takıma 1.5 milyon TL ödemek gerekiyor.

Bunu bulmak için uğraşıyorum. Eğer bulamazsam yapabilecek birine bırakırım” dedi.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz