Myfi’den Yılda Bir Kez Gelecek Kampanya - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Myfi’den Yılda Bir Kez Gelecek Kampanya EKONOMİ

Myfi’den Yılda Bir Kez Gelecek Kampanya

Myfi’den Yılda Bir Kez Gelecek Kampanya

Sakarya’nın interneti Myfi, 2019’u muhteşem bir kampanya ile kapatıyor. 1 Yıllık internet paketi ve kurulum sadece 999 TL. Kampanyaya son katılım ise 31 Aralık.

Sakarya’da altyapı sorunu yaşayan kullanıcılar başta olmak üzere, yüksek hızda yükleme ve indirme hızına ihtiyaç duyan kullanıcılara hizmet veren İnternet Servis Sağlayıcısı Myfi, 2019 muhteşem bir kampanya ile kapatıyor. Myfi,  1 yıllık internet ve kurulum dahil 999 TL’lik kampanyası ile 2019’a elveda diyor. 
TÜM KARTLARA 12 TAKSİT
Kampanya kapsamında ayrıca tüm kartlara peşin fiyatına 12 ay taksit imkanı da var. Yani bu büyük indirimden 12 ay taksitli olarak da yararlanmak mümkün. Myfi’nin yıl sonu kampanyası ile büyük indirimi peşin alıyor, kartınıza 12 ay taksitli olarak ödüyorsunuz. Kampanya kapsamında 8 Mbit hızında limitsiz ve Adil Kullanım Kotasız internet paketine 1 yıl boyunca üstelik kurulum ücreti ödemeden sahip oluyorsunuz. 
İNTERNETSİZ EV KALMASIN
Kampanya ile ilgili Myfi Networks’ten yapılan açıklamada, “2019’un son kampanyası ile Sakarya’da internetsiz ev kalmasın istiyoruz. 12 ay boyunca internet ve kurulum dahil 999 TL’lik 2019 yıl sonu kampanyamız ile bütçeleri rahatlatıyoruz. Kampanyamızdan yararlanmak isteyenler 31 Aralık tarihine kadar www.myfi.com.tr adresinden 0264 440 00 00 numaralı telefonumuzdan ve Myfi Abone Noktalarından bilgi alıp yararlanabilirler. Limitsiz ve Adil Kullanım Kotasız Myfi interneti ile tüm Sakarya’ya özgür interneti ulaştırıyoruz” denildi.
MYFİ HAKKINDA
Sakarya’nın interneti Myfi, ayda 55 TL’den başlayan fiyatlarla sınırsız ve limitsiz internet deneyimi sunuyor. Myfi ile AKK’nin kalkması sonrası limit doldurduğunuzda internetinizin kesilmesi kabusunuz ise sona eriyor.  Myfi ayda 55 TL’den başlayan fiyatlarla limitsiz ve kesintisiz internetin keyfini yaşatıyor. Adil Kullanım Kotasını yıllardan beri uygulamayan Myfi, AKK’siz internet paketi kullananların limit aşımı sonrasında internet hizmetinin kesilmesi kabusunu yaşamasını da sona erdiriyor. Myfi’de limit aşımı, kota sonrası internet hizmeti kesilmesi gibi uygulamalar bulunmuyor.  Myfi’nin en büyük avantajı ise altyapıya gereksinim duymaması. Yani binanızda telefon altyapınız yoksa, internetsiz kalmanıza gerek yok. Myfi, kendisine özel Air Fiber teknolojisi ile kablosuz interneti evlerinize taşıyor. AKK’siz ve altapısız internet imkanı sunan Myfi’nin ayrıca şirketlere yüksek upload çözümleri, simetrik internet paketleri ve Metro Ethernet seçenekleri de bulunuyor.  Myfi’de taahhüt vermenize de gerek yok. Ön ödemeli internet hizmeti sunan Myfi, kendi sitesinde yer alan Online İşlemler seçeneğinde banka ve kredi kartları ile online ödeme alarak süre uzatımı yapıyor. Ayrıca Sakarya’da bulunan Myfi bayileri ve Faturamatiklerden de süre uzatma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Kullanıcılar istedikleri zaman paketlerini 1 ay uzatıp istedikleri zaman ara veriyor. Ayrıca kullanıcılar her ay istedikleri hızdaki paketi geçip arttırma ve azaltma imkanlarına da sahipler. Ayda 55 TL’den başlayan fiyatlarla Sabit ücret, taahhüt ve limitin olmadığı Myfi'ye abone olmak için 0264 440 00 00 numaralı telefondan ve www.myfi.com.tr adresinden bilgi almak mümkün.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz