Milletvekili Atabek Geyve'de bağbozumuna katıldı - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Milletvekili Atabek Geyve'de bağbozumuna katıldı YAŞAM

Milletvekili Atabek Geyve'de bağbozumuna katıldı

Milletvekili Atabek Geyve'de bağbozumuna katıldı

Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Ak Parti Geyve İlçe Danışma meclisi toplantısına katılımının ardından ilçenin meşhur üzüm bağlarında bağbozumu yaptı.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Geyve’ye geldi.Geyve Sosyal Gelişim merkezinde düzenlenen Ak Parti ilçe Danışma meclisi toplantısına katılan Atabek, burada Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve muhtarlarla bir araya gelip istişarelerde bulunarak muhtarlara hediyelerini takdim etti.

Sosyal tesislerde İnceleme

Milletvekili Atabek, Danışma Meclisi toplantısı sonrası beraberinde Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçe başkanı Abdullah Özdemir ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte bağbozumuna katıldı.

Konuk Milletvekili Atabek ve beraberindekiler bağbozumu sonrası Geyve’nin yöresel ürünlerinin kadınların eliyle işlendiği ve “GEYVA” markasıyla üretimin yapıldığı Geyve Yöresel ürünler Üretim Merkezi ile geçtiğimiz ay kafe kısmı açılan Geyve Belediyesi Nehir Park Sosyal Tesisleri’ni gezip incelemelerde bulundu.

Üzümümüzünde Ayvamız Kadar Tadı ve Kokusu Muhteşem

Ziyaret sonrası izlenimlerini sosyal medya hesabından paylaşan Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, , Belediye Başkanımız ve İlçe Başkanımız ile Geyve’mizde ayvadan sonra üretimi çok olan üzümün bağbozumunu gerçekleştirdik. Rabbim çiftçimize bol bereket versin inşallah.

Üzümümüzde ayvamız kadar tadı ve kokusu ile muhteşem.Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezini gezip emektar kadınlarımızı ziyaret ettik. Kadın elinin değdiği her yerde başarı vardır.

Son Olarak da hizmet alanları projesi tamamlanan açılan Geyve Belediyesi Nehir Park Sosyal Tesisleri’ni gezip incelemelerde bulunduk.Geyve’de değişim göze çarpıyor.Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz, dedi. 

(Geyvemedya.com)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz