Memur-Sen’liler Motifkartla Kazanıyor - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Memur-Sen’liler Motifkartla Kazanıyor EKONOMİ

Memur-Sen’liler Motifkartla Kazanıyor

Memur-Sen’liler Motifkartla Kazanıyor

Memur-Sen Sakarya İl Temsilciliği üyelerine özel indirim anlaşmaları imzalamaya devam ediyor. Son olarak okulların açılacağı bugünlerde üyelerin talepleri doğrultusunda çalışmalarına hız verdiler.

Memur-Sen Sakarya İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen; Üyelerimizin ihtiyaçları ve taleplerini göz önünde bulundurarak kaliteli ürün ve hizmetleri en uygun şartlarda üyelerimize özel indirim anlaşmaları imzalıyoruz.

Giyim mağazalarından en seçkin restoranlara, özel hastanelerden özel okullara, kırtasiyelerden marketlere, kuaför salonlarından ev tekstil ürünlerine kadar bir çok alanda indirim anlaşmalarımızı yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Üyelerimiz güncel indirim anlaşmalarımızı www.motifkart.com.tr adresinden takip edebilirler dedi.

Mengen; Üyelerimiz indirim anlaşmalarından faydalanmak için motifkart başvurusunda bulunarak Türkiye’nin her yerinde memur-Sen temsilcilikleri tarafından yapılan anlaşmalardan yararlanabilir. Henüz motifkart başvurusu yapmamış üyelerimiz ise üye kimlik kartları ile bu indirimlerden faydalanarak en kısa sürede aynı adresten talepte bulunmalarını arzuluyoruz şeklinde konuştu.

Okulların açılmasına çok kısa bir süre kaldığını belirten Mengen; Örneğin, Özel Anka Okulları ve Yeşil Limon Kreş’i ile  yüzde 15, Okul Kıyafetleri için Mercan Giyim ile yüzde 10, Kırtasiyebank ve Epsilon Kırtasiye ile yüzde 20’ye varan indirim anlaşmaları imzaladık.

Mengen ayrıca; Ev tekstil ürünlerde marka olan Bakkaloğlu Tekstil ile, kapı pencere mutfak banyo mobilyası üzerine Akra Yapı ve Evinpark Restoran, Adamedica, Adatıp, Konak, Beyhekim Hastaneleri, Çark KBB, Fizyobel gibi şehrimizdeki bir çok marka kuruluş ile indirim anlaşmalarını hayata geçirdiklerini söyleyerek motifkart.com.tr adresinden takip edilebileceğini yeniledi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz